З Днем народження, Миколо Васильовичу!

15
+15

2020 01 24 z dn dub24 січня колектив Кольчинської селищної ради і вся наша Кольчинська громада щиро вітає з Днем народження особливо шановану людину, досвідченого фахівця і мудрого професіонала своєї справи, активного громадянина –

Миколу Васильовича Дуба, голову Кольчинської селищної ради!!!

Шановний Миколо Васильовичу, Ви є справжнім лідером нашої громади, талановитим керівником і умілим організатором, меценатом і громадським діячем! Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Своєю клопіткою щоденною працею Ви пишете нові сторінки живої історії не тільки селища Кольчино, а й усієї нашої громади! І тому це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, а ще один привід для жителів нашого селища згадати про ті позитивні зміни, які відбулися у Кольчинській громаді за час Вашої роботи на посаді селищного голови: розбудова інфраструктури селища та навколишніх сіл Кленовця, Жборівців, Коноплівців, облаштування їх території, своєчасне і ефективне реагування на потреби їх жителів і вимоги сучасності, проведення спортивних та культурно-масових заходів, фестивалів і концертів, усебічна підтримка та відстоювання інтересів наших співгромадян, адже питання розвитку громади Ви бачите крізь призму благополуччя кожного її жителя. Ви вмієте їх почути, зрозуміти і підтримати. Завдяки Вашому управлінському досвіду та Вашій наполегливості Кольчинська громада розцвітає, а попереду – великі перспективи, об’єднання територіальної громади. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів, адже Ви вмієте передбачати всі ситуації на два кроки вперед! Ваша любов до рідного краю та односельців, турбота про розвиток нашої громади та добробут її мешканців, щирість та доброзичливість викликають справжнє захоплення! Прийміть нашу щиру вдячність і сердечні вітання з Днем народження!

Нехай Ваша кипуча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжують Вас у житті, а Ваша особиста людська доброта, відкритість, толерантність та прагнення прийти на допомогу ніколи не вичерпуються! Зичимо Вам, видатному громадському діячу, мудрому керівнику, міцного здоров'я та оптимізму, невичерпного запасу сил, аби і надалі піднімати життя нашої громади на якісно вищий рівень! Бажаємо Вам завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним і цілеспрямованим. Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх високих звершень! Хай Ваша праця завжди буде високо оцінена, підлеглі поважають, робота приносить задоволення, а Ваш глибокий професіоналізм, молодечий запал та творчий підхід до громадської справи сприяють здобуттю високих досягнень нашому рідному краю, його безперервному розвитку і руху вперед! У цей святковий день бажаємо Вам міцного карпатського здоров’я, щасливого довголіття, щоб Віра, Надія та Божа любов не залишала Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали Ваше серце. Нехай Господь дарує Вам сили і натхнення для продовження Вашої шляхетної справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі.

Сьогодні день народження у Вас.
Хай щастя, наче сонце, заіскриться,
Все сказане хай буде в добрий час,
Хай радість у житті Вашім здійсниться!
Хай довгим і щасливим буде вік,
Хай доля подарунками дивує.
Ви з щирою душею чоловік,
За це життя Вас щедро обдарує!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук