З Ювілеєм, Маріє Петрівно!

2
+2

2020 01 17 z iuvileem chechurСьогодні, 17 січня, з нагоди прекрасного ювілею, золотого 60-ліття, надсилаємо наші щирі вітання на адресу

Марії Петрівни Чечур,

чудової жінки, інспектора військового обліку, нашого доброго друга і колеги, що працює при Кольчинській селищній раді ось уже 40 років!

Дорога Маріє Петрівно, 60 років — це тільки трошки за 30, адже прожиті роки це, перш за все, досвід, це повага і пошана оточуючих, це досягнення і заслуги, це мудрість і поміркованість. Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви стежкою долі ідете як професіонал, чуйний і турботливий до людей, Ви вмієте завжди допомогти, порадити і підтримати. Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце Ваше наповнюється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Бажаємо Вам добробуту і злагоди, надійної підтримки друзів і колег, душевного спокою і багато життєвої радості! Хай доля завжди буде щедрою до Вас і подарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття! З роси і води!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук