З Новим роком та Різдвом Христовим! 2020

2
+2

2020 01 01 z novym rokomШановна Кольчинська громадо, дорогі краяни!
Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

У ці святкові дні ми разом перегортаємо ще одну сторінку календаря ХХІ століття – Новий 2020 рік! Рік, що завершується, збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільних цілей. Він був непростим та водночас багатим на пам’ятні події, сповнений напруженою працею, пошуком правильних рішень, далекосяжними планами та значними результатами. Разом ми розпочали рух до об’єднання нової територіальної громади, продовжили розвивати економіку та інфраструктуру нашої Кольчинської громади, зберегли суспільну злагоду. Ми переконані, що 2020 рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих змін, які ми здійснюємо зараз. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати задля своїх родин, рідної Кольчинської громади та всієї України – лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя. Висловлюємо вдячність усім жителям за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Нашим захисникам-військовим, і особливо тим, хто зустрічає свята на передовій – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Вічна пам’ять тим Героям, які розділяють з нами світлу радість Різдва з небес!

Нехай з останніми хвилинами старого року відходять у минуле життєві труднощі та негаразди, а Новий 2020 рік приходить з радістю і добробутом, гарними подіями і позитивними змінами, професійними здобутками і новими досягненнями! Нехай Новий рік наповнить Ваше життя світлою радістю і теплом, виправдає всі надії, обдарує щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю і затишком в оселях, додасть невичерпної енергії для здійснення усіх гарних задумів і сподівань!

Світле і радісне свято Різдва Христового особливо дороге для нас усіх, бо кожна родина зберігає у своїх серцях вогонь віри християнської і трепетно береже добрі давні традиції. Хай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та Ваших близьких Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить Ваші серця і душі Різдвяною благодаттю! Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Хай панує у душах Віра, Надія та Любов.
Щасливих і веселих свят!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук