З Різдвом Христовим!

1
+1

2019 12 24 rizdvoШановна громадо! Дорогі краяни!
Щиро вітаємо Вас з Різдвом Христовим за григоріанським календарем!

Різдво є одним з найважливіших християнських свят, воно знаменує народження Ісуса Христа, посланого Богом на Землю для спасіння людства. Над Віфлеємом зійшла зоря і з’явився на світ Син Божий! Звістку про народження Божого Сина пастухам принесли ангели, і навіть через понад дві тисячі років ця блага звістка продовжує наповнювати наші серця щастям, душі – вогнем любові, а оселі сповнює затишком, благополуччям та достатком!

У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, і всією громадою долучаємося до цього прекрасного свята – народження Спасителя. Різдво Христове згуртовує всіх нас чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.

Щиро бажаємо, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання нашого краю! Нехай обминають Вас і Ваші родини біди і негаразди, завжди оточують рідні і близькі люди, доля буде щедра на добро і успіх, дарує міцне здоров’я і невичерпну енергію!

Хай зоря Різдвяна світить,
Благодать хай скрізь витає!
Зі святим Різдвом Христовим
Щиросердно вас вітаєм!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук