З Ювілеєм, Хатуно Важаївно!

1
+1

2019 12 24 z dn udut24 грудня зустрічає свій сонячний ювілей – прекрасне 55-річчя – чарівна жінка, прекрасна мама і дружина, улюблений вчитель і талановитий педагог, досвідчений освітянин і мудрий керівник, усіма шанована людина – директор Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Хатуна Важаївна Удут.

Сьогодні ми раді вітати Вас, Хатуна Важаївна, з прекрасним ювілейним Днем народження і бажаємо Вам невпинного руху вперед! Прийміть щиру вдячність за Вашу невтомну працю, Ви зробили надзвичайно вагомий внесок в розвиток Кольчинської школи і зараз, примножуючи її славні традиції, продовжуєте навчати і виховувати нове покоління нашої громади. Ви талановитий керівник, чудова людина, добрий друг і порадник. Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності завжди спрямовані на успішний розвиток і процвітання Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою значних успіхів усього педагогічного і учнівського колективу. Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і відповідальність допомогли Вам досягти високого авторитету в освітянській громаді нашого краю.

Бажаємо Вам, шановна Хатуна Важаївно, міцного здоров’я і квітучого довголіття, жіночого щастя і родинного затишку, щедрої долі і творчої наснаги, оптимізму та подальших успіхів у благородній педагогічній діяльності, щоденних справах, сміливих планах і сподіваннях! Нехай у всіх починаннях буде розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність сповнена творчими перемогами. Нехай Ваш багатий педагогічний досвід і професійна майстерність ще довгі роки повноводною рікою переливається до палких дитячих сердець і приносить успіх усій нашій громаді! Нехай життєва стежина буде довгою та щасливою, а серце випромінює любов і добро!

У час ювілейний – святковий
Даруєм букет із поваги й любові.
Хай доля дарує Вам довгого віку,
на довгім шляху щастя-радість без ліку.
Міцного здоров’я – з роси і води.
Хай щедрість і добро поруч будуть завжди!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук