Із Днем Св.Миколая!

1
+1

2019 12 18 sv mykolaiДорогі краяни! Шановна Кольчинська громадо!

Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усіх християн!

Святий Миколай ще за життя став символом милосердя та жертовної любові, завдяки своїм благодіянням і чудесам він і зараз є для нас втіленням доброти, людяності і високих моральних цінностей. Саме тому День Святого Миколая – це день взаємодопомоги та турботи про ближніх, віри в чудо та бажання це чудо створити. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише цьому доброму Святому.

Від усієї душі вітаємо Вас з цим чудовим святом! Нехай воно вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам всім віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю та молитвами до Святого Миколая! Хай кожна дитина у цей день отримає свій довгоочікуваний подарунок і буде зігріта теплом турботи і любові! Хай здійснюються казкові дива для всіх діток у світі!

Сердечно бажаємо Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті! Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя у Ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні. Хай сповняться Ваші домівки радістю і добробутом, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде солодким від щирих усмішок, яскравим від приємних подарунків! Бажаємо успіхів у всіх Ваших починаннях. Нехай у Ваших домівках панує мир і спокій, хай Вас оточують хороші друзі, а Господь завжди оберігає Вас!

Миколай Святий – добродій!
З подарунками спішить,
Хай Вам дасть життя щедроти
Й від негоди захистить!
Щоб достаток був у хаті
І здоров’я у дітей,
Щоб сім’я була багата
Та пошана від людей!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук