З Днем народження, Тиберію Людвиговичу!

4
+4

2019 11 30 z dn pappСьогодні, 30 листопада, відзначає свій прекрасний День народження депутат Кольчинської селищної ради, приватний підприємець, чудовий сім’янин, наш добрий друг і колега

Тиберій Людвигович Папп.

Прийміть наші сердечні побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Ми висловлюємо щиру вдячність Вам за Вашу активну громадську позицію і непохитні життєві принципи, за докладені зусилля щодо благоустрою Кольчина, облаштування його територій, наполегливу працю задля розквіту рідної Кольчинської громади! Ваша діяльність як депутата викликає повагу і є прикладом для наслідування!

Тож бажаємо Вам, Тиберію Людвиговичу, щоб справа, якою Ви зараз займаєтеся, процвітала і приносила Вам задоволення, людську вдячність і шану. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Прийміть від душі наші щирі вітання,
Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
Життя хай дарує чудові презенти,
Яскраві емоції, щастя моменти.
Щоб лихо до хати дорогу не знало,
А доля Вам радість завжди дарувала!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук