З Ювілеєм, Михайле Миколайовичу!

2
+2

2019 11 21 z iuvileem yovbak21 листопада, у День чудового християнського свята Собора святого архистратига Михаїла, Кольчинська селищна рада щиро вітає з ювілейним Днем народження, прекрасним 50-літтям

Михайла Миколайовича ЙОВБАКА,

досвідченого і мудрого колегу, члена виконавчого комітету Кольчинської селищної ради, людину з активною громадянською позицією!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту і благополуччя. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Ми вдячні Вам за Вашу наполегливу працю задля розквіту рідної Кольчинської громади, особливо за покращення газопостачання селища, а також за активну участь у громадських проектах! Хай і надалі буде плідною наша співпраця! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро Вашому серцю! Нехай небесний покровитель Святий архистратиг Михаїл оберігає Вас від життєвих негараздів, підтримує у роботі і дарує перемогу у всіх важливих справах!

Ваш ювілей прекрасна дата, бо
50 – це зрілість золота.
Хай до ста, а може ще і далі,
Йдуть, не оглядаючись літа.
Нехай Вам Бог зішле здоров’я й сили,
А душі дарує молодості цвіт,
Щоби Ви добро на цій землі творили
З мудрістю у серці ще багато літ!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук