З 9-ю річницею діяльності Кольчинського місцевого самоврядування!

4
+4

2019 11 11 9richnytsa

Дорогі земляки! Шановна громадо!

Сьогодні особливий день для нашої Кольчинської громади, адже саме 9 років тому, нам випало разом розпочати спільну діяльність на рівні місцевого самоврядування і відкрити новий етап розвитку нашої Кольчинської громади.  Я і когорта моїх однодумців, селищних і сільських депутатів, увесь виконавчий комітет та працівники Кольчинської селищної ради взяли на себе відповідальність перед нашими земляками і розпочали роботу по розбудові рідної нам громади, нашого селища Кольчино, а також сіл Кленовець, Жборівці, Кендерешів. Повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному, ми працювали і з упевненістю можу сказати, що цей шлях ми пройшли гідно, а тому зараз хочу подякувати всім своїм колегам та однодумцям за співпрацю та взаємодопомогу, за підтримку і розуміння, за наполегливу щоденну роботу і успішно здійснені проекти, за компетентність та ініціативність, за відповідальне ставлення до праці та відданість рідному краю!

Щиро вітаю всіх земляків, всіх сільських та селищних депутатів, виконавчий комітет, всіх працівників Кольчинської селищної ради з черговою річницею спільної діяльності!

Наш край славиться своїми мудрими і працелюбними людьми, патріотами Вітчизни, селища, села і своєї справи. Люди – це завжди наша найдорожча цінність. Як добро, щирість, любов і підтримка. І сьогодні піднімають на крилах доброї слави нашу громаду династії і покоління справжніх хліборобів і будівельників, вчителів і лікарів, вихователів і службовців, науковців, митців… І хоч завдань перед нами ще чимало, але і зараз нам вже є про що сказати. А головне – ми впевнено розбудовуємо місцеве самоврядування сьогодні, дбаючи про людей у кожному селі, у кожному навіть найменшому населеному пункті. І закладаємо міцний фундамент для подальшого будівництва завтра. Особливо в сільській місцевості, там, де люди давно чекають оновлення.

Бажаю всім міцного здоров’я, волі, сили духу і міцної нашої спільної громади, яка, я в це вірю, незабаром зросте! Нехай ваші рішення будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.  Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена.  Тримаймося разом! Хай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З глибокою повагою
Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук