Із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

1
+1

2019 11 09 z dnem kultury

Шановні працівники галузі культури!

Щиро вітаємо Вас з нагоди Вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Українська культура – це дивовижний духовний скарб, який у морі бурхливої сучасності може допомогти людям усвідомити життєтворче значення миру, навчитися жити у злагоді один з одним, спрямовувати свої сили на розбудову і процвітання рідного краю! Безцінними джерелами пізнання, які нас долучають до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій нашого народу, є бібліотеки, музеї і будинки культури, розташовані на території селища Кольчино, сіл Кленовець, Жборівці, Верхня Визниця та Пузняківці, а також всієї мальовничої Мукачівщини! Це справжні культурні скарбниці, що стверджують сучасне, пов’язують нас із минулим, відкривають шлях у майбутнє! І працюють тут прекрасні люди, творчі, обдаровані, натхненні і завжди готові допомогти створити свято для нашої громади!

У цей святковий день висловлюємо слова щирої вдячності усім працівникам будинків культури, бібліотекарям, фахівцям музейної справи! Ваша невтомна енергія і невичерпний творчий потенціал збагатили нашу громаду мистецькими перемогами і творчими здобутками, саме Ви неодноразово прославляли наш край на теренах Закарпаття і всієї України! Висловлюємо Вам щиру вдячність за вагомий внесок у розвиток національної культури, адже своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте нашу громаду, збагачуєте її успіхи і досягнення, завдяки Вам зберігається зв'язок поколінь, примножуються духовні і матеріальні скарби української культури!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашим родинам, нових значних успіхів і здобутків у всіх справах, невичерпної наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і мудрих колег! Нехай творчий запал ніколи не згасає у Ваших серцях, сонце радості освітлює Ваш творчий шлях, а кожен новий день дарує успіх у справах і здійснення мрій! Хай милосердний Господь береже Ваші душі від усього лихого і благословить Вас на многая і благая літ щасливого життя!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук