Із святом Покров Пресвятої Богородиці! З днем захисника України!

2
+2

2019 10 14 z dnem zakhysnykaШановні односельчани! Дорогі земляки!
Щиросердечно поздоровляю Вас та Ваші родини зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня – це особливий день для всіх християн, це одне з найдавніших і найславніших християнських свят, що символізує безмежну милість Пресвятої Діви Марії до людей. І сьогодні ми молитовно просимо у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для любої Батьківщини, здоров’я, доброботу й щасливого майбутнього для рідного народу. Нехай благословить Вас своїм покровом і захистом Пресвята Богородиця, оберігає Ваші життя, рятує від бід і напастей, дарує добробут і злагоду!

Особливі вітання цього чудового осіннього дня до настоятеля і прихожан храму Покрови Божої Матері смт Кольчино, що нині святкують престольне свято. Нехай Божа Матір буде завжди надійною Порадницею на Вашій життєвій дорозі, огортаючи кожну спраглу душу своєю материнською милістю. Щедрої опіки Пресвятої Діви Марії!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яку українці здавна вважають заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День захисника України. Сьогодні ми складаємо шану всім тим, хто став на захист нашої рідної землі, всім чоловікам і жінкам, що оберігають її кордони, її незалежність, її спокій і добробут! Від усього серця хочу привітати Вас з Днем захисника України, і бажаю Вам і Вашим близьким доброго здоров'я, щастя і благополуччя, нехай Ваше життя освітлює слава перемог української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України. Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних і християнських традицій, плідної праці на захист наших рідних і близьких, задля слави нашого селища, рідного краю та всієї України!

Щастя всім, радощів та благополуччя!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук