Із Днем працівника освіти!

1
+1

2019 10 03 z dnem uchytelaШановні освітяни! Дорогі педагоги!

З професійним святом – Днем працівника освіти Вас щиро вітають колективи Кольчинської селищної ради, Верхньовизницької і Пузняковецької сільських рад!

Освітня галузь – це особливий світ, сповнений краси знань і мудрості, нових відкриттів і одвічних істин, чистого розуму і люблячого серця! І створюють цей світ люди, що обрали педагогічну стежку у житті і гордо носять імення – Учитель! Учителі, саме вони щоденно віддають свої сили, знання і досвід навчанню і вихованню дітей, все нових і нових поколінь, їх самовдосконаленню та самореалізації, готовності до праці заради добробуту рідного краю!

Саме тому День учителя - це свято не тільки освітян, а й кожного з нас, бо всі ми розпочинаємо свій життєвий шлях до успіху у школі, бо усі на світі професії – від учителя! А тому і у наших професійних досягненнях та перемогах є часточка душі й титанічної праці вчителів, викладачів, мудрих ветеранів педагогічної праці.

Особливо теплі вітання надсилаємо педагогічним колективам Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Удут Х.В.), Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Фаринич В.І.), Пузняковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Баляк Н.В.), Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенів (директор – Лукань С.І.), Жборівської ЗОШ І ступеня (директор – Дем'янович В.В.) та Кленовецької ЗОШ І ступеня (директор – Мішко В.В.). Тут працюють талановиті педагоги, котрі виконують почесну і складну місію розкривають перед дитиною безмежний світ знань, допомогають обрати життєву дорогу і навчають впевнено крокувати нею з гордістю за свій рідний край.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант, за мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від Вашої нелегкої праці, добробуту і радості в особистому житті! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність! Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Зі святом дозвольте нам Вас привітати.
Щастя, здоров'я, добра побажати,
Пошани, тепла та й довгого віку,
Кохання і віри, багатства без ліку.
Працюється легко Вам хай і живеться,
А все, що в думках, хай одразу вдається,
З Днем вчителя щиро ми всі Вас вітаємо,
Всього Вам найкращого в світі бажаємо.

З повагою

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

Михайло Кушнір,
голова Верхньовизницької сільської ради

Ольга Хохол,
голова Пузняковецької сільської ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук