Із Всеукраїнським Днем бібліотек!

1
+1

2019 09 30 z dnem bibliotekШановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

На території нашої громади дбайливо зберігають скарби книжкової мудрості і забезпечують вільний доступ до них: Октавія Фурдела – завідувач бібліотеки-філії 1 смт Кольчино; Любов Яблонська – завідувач бібліотеки-філії 2 смт Кольчино; Валентина Петерлик – завідувач бібліотеки-філії с.Кленовець. Своєю сумлінною працею та творчим горінням Ви зуміли перетворити бібліотеки у чарівне царство, де кожен читач може знайти свою книгу, і жодна з книг не залишається без читацької уваги.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук