З Ювілеєм, Володимире Івановичу!

4
+4

2019 08 17 dn farynychУ спекотні дні золотого літа - 17 серпня - надсилаємо наші щирі вітання і сердечні побажання з нагоди прекрасного ювілею - 45 Дня народження

Володимиру Івановичу ФАРИНИЧУ!

Ми знаємо і цінуємо Вас як чудову людину і багатогранну особистість, доброго друга і мудрого колегу, дбайливого сім'янина і турботливого батька, енергійного адміністратора, талановитого редактора та креативного фотокореспондента офіційного сайту Кольчинської селищної ради, директора Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дякуємо Вам за створення інформаційної платформи офіційного сайту Кольчинської селищної ради, за щоденне висвітлення життя нашої Кольчинської громади, за своєчасне реагування і креативну презентацію в інтернет просторі наших буднів і свят! Ваша щоденна творча праця є міцним підґрунтям відкритості діяльності Кольчинської селищної ради, конструктивного діалогу і всебічної комунікації між органами місцевого самоврядування та суспільством, безперервного розвитку та удосконалення сайту відповідно до потреб сьогодення.

Шановний Володимире Івановичу, бажаємо Вам міцного карпатського здоров’я, невичерпної творчої енергії, хай усі Ваші задуми і проекти увінчуються успіхом, а діяльність завжди приносить Вам професійну радість, матеріальний прибуток і пошану від оточуючих! Нехай лише позитивна інформація потрапляє до Вас, хай ваше життя буде світлим і радісним, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку вашої душі! Бажаємо добробуту і злагоди у родині, повної чаші достатку у Вашому домі! З роси і води!

Щоб спокій і мир панували в родині
Щоб щастя всміхалось при кожній годині
Нехай обминають Вас болі й тривоги
Хай стелиться довга життєва дорога
Хай легко працюється, гарно живеться
Все вміється, множиться і удається
Здоров'я міцного, щастя без краю
Усього найкращого ми Вам бажаєм!

З найкращими побажаннями М.В.Дуб
та колектив Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук