З Ювілеєм, Наталіє Василівно!

6
+4
2

2017 02 25 z iuvileem25 лютого святкує свій чудовий ювілейний День народження талановитий педагог і досвідчений бібліотекар, чудова жінка, турботлива мама і бабуся, прекрасна людина з активною громадянською позицією, шкільний бібліотекар Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наталія Михайлівна ФІЗЕР.

Щиро вітаємо Вас, шановна Наталіє Михайлівно, і бажаємо міцного здоров’я, життєдайної енергії і невичерпного натхнення у роботі, злагоди і добробуту у родинному колі, Божого благословення на довгі і щасливі роки життя! Для всіх наших односельчан Ви є прикладом для наслідування, гідною спадкоємицею традицій Вашої шанованої педагогічної родини.

Ваш прекрасний ювілей – солідний вік, який дозволяє Вам радісно дивитися на своє минуле, впевнено і позитивно крокувати у майбутнє. Тож нехай підґрунтям Вашого щасливого життя та плідної професійної діяльності будуть підтримка родини і колег, друзів і однодумців, натхненна думка й щирі почуття, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро! З роси і води!

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле і гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук