З Ювілеєм, Миколо Васильовичу!

12
+12

2017 01 24 z iuvileem dub

24 січня свій чудовий ювілей святкує голова Кольчинської селищної ради, досвідчений і мудрий професіонал, справжній лідер нашої громади і непересічна особистість

Микола Васильович ДУБ

Щиро вітаємо Вас з Днем народження, шановний Миколо Васильовичу! Від усього серця бажаємо Вам міцного карпатського здоров'я і квітучого довголіття, невичерпної життєвої енергії та наснаги на здійснення всіх Ваших далекоглядних проектів, Божого Благословіння на нові звершення і досягнення! Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка рідних і близьких, колег та однодумців зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками всього життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Ви справжній лідер нашої громади, талановитий керівник і мудрий порадник, умілий організатор та прекрасний фахівець! Для всіх нас Ви саме та особистіть, що власним прикладом втілює у життя одвічні людські цінності, адже Ваша самовіддана праця, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову рідного селища Кольчино і добробуту всіх населених пунктів нашої великої громади: Кленовця, Жборівців, Коноплівців. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай Ваша принципова керівна позиція у відстоюванні інтересів наших співгромадян завжди матиме тільки позитивні наслідки і буде гідно поцінована людьми, сприятиме розквіту рідного краю, а Ваш високий професіоналізм примножує Ваші фахові здобутки!

Хай у Вашому серці ніколи не згасає вогник любові до рідної Закарпатської землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею!

Хай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує добрим ладом, благополуччям, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

В день особистого свята бажаємо радості, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, щасливих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів. Зичимо, щоб дружні привітання цього дня додали Вам життєвої наснаги задля нашої спільної праці на ниві розвитку Кольчинської селищної громади і всього нашого рідного краю!

Ваш ювілей - не тільки Ваше свято,
Радіють всі, і друзі, й рідні теж.
Хай Бог пошле ще років Вам багато,
Здоров'я, щастя, радості без меж!
Нехай добром наповнюється хата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом
Хай буде вірних друзів в ній багато,
І щастя-доля огорта крилом,
А весни будуть світлі, легкокрилі
Не буде втоми лагідним рукам.
Нехай здійсниться те, що шепчуть мрії,
І добре серце не підкориться рокам.

З повагою,
колектив Кольчинської селищної ради,
адміністрація сайту

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук