Засідання ініціативної групи: забезпечення безперебійного водопостачання після ліквідації ВУЖКГ

2
+2

2018 11 06 pro vopostachanna02 листопада 2018 року пройшло засідання ініціативної групи представників вулиць Сільвая, Л.Дем'яна, та багатоквартирних будинків по вулиці Фрідєшівська в смт Кольчино.

На засіданні головував М.В. Дуб, голова Кольчинської селищної ради; секретар – О.І. Окогриб, секретар виконкому Кольчинської селищної ради.

Ініціативна група була у складі:

 • представників селищної ради – В.В. Габода, заступник селищного голови по виконавчій роботі,  І.Ю. Йовбак, заступник селищного голови по раді, М.В. Сарканич, головний бухгалтер селищної ради, П.І. Порохнавець, спеціаліст-землевпорядник селищної ради, а також Ю.І. Дякун, М.В. Гелебрандт, Т.Л. Папп – депутати селищної ради;
 • керівників бюджетних установ – Х.В. Удут, директор  Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Т.А. Мироненко, завідувачка Кольчинського ДНЗ № 1;
 • представників мешканців із вищезгаданих вулиць та багатоквартирних будинків смт Кольчино – Анікіна-Пацкан Н.О., Бусько Г.І., Сарканич Г.П., Гавей І.І., Терпай Л.Р., Романко М.М., Пітковят М.М., Меденці М.А., Рагель Н.Л.

Всього: 19 присутніх.

Головуючий засідання – М.В. Дуб – запропонував такий порядок денний засідання ініціативної групи:

 1. Інформація про стан ліквідації КП «Кольчинське ВУЖКГ».
 2. Інформація про стан дебіторської заборгованості КП «Кольчинське ВУЖКГ».
 3. Обговорення пропозицій про вжиття заходів щодо організації безперебійного постачання питної води з свердловини по вул. Фрідєшівська в смт Кольчино в бюджетні установи та громадянам.

В ході засідання виступив Дуб М.В., який надав роз’яснення щодо стану ліквідації КП «Кольчинське ВУЖКГ» а саме: на підставі рішення 22 сесії селищної ради 7 скликання № 677 від 21.12.2017 року розпочато процедуру ліквідації (припинення) КП «Кольчинське ВУЖКГ», працівників КП «Кольчинське ВУЖКГ» звільнено згідно законодавства про працю, Мукачівською ОДПІ, проводиться перевірка стану дебіторської та кредиторської та податкової заборгованості КП «Кольчинське ВУЖКГ».

За результатами перевірки стану дебіторської заборгованості КП «Кольчинське ВУЖКГ» на засіданні чергової сесії буде розглянуто питання про стан ліквідації КП «Кольчинське ВУЖКГ» та можливість погашення дебіторської заборгованості з місцевого бюджету селищної ради. «Кольчинське ВУЖКГ» має значну суму боргу за електропостачання свердловини питної води, оскільки мешканці багатоквартирних будинків систематично не здійснювали оплату за водопостачання своїх квартир, а бюджетні установи за три роки не сплатили жодної копійки.

Неодноразово на зборах мешканців та сесіях селищної ради було запропоновано створення Організації співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на вул Фрідєшівська, але мешканці дотримувалися споглядацької позиції щодо даної пропозиції і мотивували свою байдужість тим, що селищна рада повинна їх забезпечити водопостачанням, водовідведенням, капітальним та поточним ремонтом багатоповерхових будинків, хоча власники квартир є співвласники багатоповерхових будинків, у яких проживають.

Голова повідомив, що у разі ліквідації КП «Кольчинське ВУЖКГ» будуть закриті всі банківські рахунки і припинений договір на постачання електроенергії до свердловини питної води, що приведе до неможливості в подальшому забезпеченні водою освітніх бюджетних установ, мешканців квартир та житлових будинків. Поряд з цим запропонував встановити лічильники споживання води на кожен багатоквартирний будинок, бюджетні установи та на частину урочища «Горб» (де розташовані вул. Сільвая, Л.Дем’яна), мешканцям розробити організаційні міроприємства щодо оплати за воду по показникам цих лічильників.

У випадку відсутності системи проведення своєчасної оплати за спожиту електроенергію свердловиною, виконавчий комітет селищної ради буде проводити міроприємства щодо встановлення роздаточних колонок для соціального водозабезпечення та пожежогасіння біля багатоквартирних будинків та на вулицях Л.Дем'яна, Сільвая за кошти місцевого бюджету.

Члени ініціативної групи, в ході обговорень надали пропозицію провети збори мешканців багатоквартирних будинків щодо обговорення ситуації, що склалася, обрати відповідальних осіб по оплаті за водопостачання за кожен будинок та обрати уповноважених осіб для проведення розрахунків за спожиту електроенергію.

Головуючий на засіданні запропонував до 15.11.2018 р. конкретно визначити особи, відповідальні за проведення зборів мешканців для обговорення інформації та внесених ініціативною групою пропозицій щодо безперебійного постачання води багатоквартирних будинків по вул. Фрідєшівська, бюджетних установ та дворгосподарств, а саме:

 • будинок № 10 – Сарканич Г.П.;
 • будинок № 10 «А» – Романко М.М.;
 • будинок № 10 «Б» – Терпай Л.Р.;
 • будинок № 10 «В» – Бусько Г.І.;
 • будинок № 10 «Г» – Гавей І.І.
 • будинок № 14 – Анікіна-Пацкан Н.О.;
 • дворгосподаства вулиць Л.Дем'яна, Сільвая –  Гелебрандт М.В.;
 • Кольчинська ЗОШ І-ІІІ ст. –  УдутХ.В.;
 • Кольчинський ДНЗ № 1 –  Мироненко Т.А.;
 • Кольчинська АЗПСМ –  Міняєва О.І.

Було також запропоновано обрати уповноважених осіб для проведення розрахунків за спожиту електроенергію депутатів: Дякун Ю.І., Гебрандт М.В. та Лавер І.М. (за згодою).

Присутні на засіданні підтримали дану пропозицію.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук