Свята та пам'ятні дні

З Воскресінням Христовим!

1
+1

2019 04 27 z velykodnemДорогі краяни та односельчани!
Щиро вітаємо зі світлим святом Воскресіння Христового!

Великдень – одне з найвеличніших християнських свят, що символізує чудесне відродження життя, пробудження світу і його розквіт з новими силами і яскравими барвами. Син Божий воскрес, і людство радіє, бо це свято Надії і Віри, світлої Любові, що сповнює людські серця сподіваннями щастя і духовного відродження.

Великодні свята, сповнені молитвою, надією, усмішками рідних і близьких нам людей та невимовною радістю, ще раз переконують нас у тому, що без віри і любові світ неможливий. Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення осінив Ваші серця і душі, Вам і Вашим родинам, надав енергії та наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання всієї нашої Кольчинської громади і рідного краю, благополуччя кожної української сім’ї!

Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого завітає в кожну душу та оселю, хай освячені пасочки і писанки зберуть за святковим столом дружні родини! Хай освячені дари великоднього кошика принесуть Вам і Вашим родинам християнську радість торжества життя і повноти буття, подарують здійснення заповітних мрій, зміцнять духовні і фізичні життєві сили! Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та наснаги у всіх царинах Вашої діяльності! Нехай у Ваших родинах квітує тепло та затишок, добробут і злагода, радість і благополуччя!

Співають дзвони святого храму, велика радість: Христос Воскрес!
До свята Паски хай світлими стануть землі цвітіння і синь небес!
Нехай добро Вам зігріє серце, любов і віра в душі живуть,
Нехай у Вашому домі радість і щастя назавжди ангели збережуть!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук