Депутати

Депутати Кольчинської селищної ради, сесії VII скликання

Виборчі округи 1-17 (смт Кольчино)

Герей Іван Юрійович

1 виборчий округ
вулиця Корятовича №№ 1 − 35
вулиця Івана Франка
вулиця Терека
вулиця Зелена

Швалагінь Ольга Іванівна

2 виборчий округ

вулиця Корятовича, №№ 36 − 74
вулиця Набережна
вулиця Пушкіна
вулиця Гагаріна

Станкович Петро Петрович

3 виборчий округ

вулиця Корятовича, №№ 75 − 124
вулиця Волошина
вулиця Залізнична
вулиця Латорична №№ 1 − 9

Касінець Василь Гейзович

4 виборчий округ

вулиця Польова
вулиця Вакарова
вулиця Шелестівська №№ 1 − 4
вулиця Богдана Хмельницького

Йовбак Іван Юрійович

5 виборчий округ
вулиця Митрака
вулиця Спортивна
вулиця Лермонтова
вулиця Коцюбинського
вулиця Грушевського
вулиця Нова

Порохнавець Павло Іванович

6 виборчий округ

вулиця Латорична №№ 10 − 99

Винар Василь Михайлович

7 виборчий округ

вулиця Лесі Українки
вулиця Шелестівська №№ 5 − 28

Желизник Юрій Васильович

8 виборчий округ

вулиця Шелестівська №№ 29 − 95
вулиця Локоти
вулиця Водна

Козар Михайло Михайлович

9 виборчий округ
вулиця Шелестівська №№ 96 − 166
вулиця Підгірна

Дуб Микола Миколайович

10 виборчий округ

вулиця Шелестівська №№ 167 – 247
вулиця Теодора Ромжіа

Гелебрандт Михайло Васильович

11 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 2 – 13
вулиця Сільвая
вулиця Л.Дем’яна

Лавер Ігор Михайлович

12 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №10/А
вулиця Фрідяшівська №10/Б

Дякун Юрій Іванович

13 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №10/В
вулиця Фрідяшівська №10/Г

Клімцов Микола Михайлович

14 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 14 – 54
вулиця Бокшая
вулиця Садова

Лавер Андрій Михайлович

15 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 55 – 207

Папп Тиберій Людвигович

16 виборчий округ

вулиця Шосселя
вулиця Шевченка
вулиця Першотравнева
вулиця Закарпатська

Лендєл Володимир Гаврилович

17 виборчий округ
вулиця Духновича
вулиця Молодіжна
вулиця Борканюка
вулиця Лісна

Виборчі округи 18-20 (село Коноплівці)

Слюсар Віктор Анатолієвич

18 виборчий округ

вулиця Дачна
вулиця Проектна
вулиця Виноградна

Дичка Степан Степанович

19 виборчий округ

вулиця Садова №1 – №40
вулиця Лісна
вулиця Сороча
вулиця Гайнаса

Гришко Ярослав Ярославович

20 виборчий округ

вулиця Садова №41−№115/А
вулиця Молодіжна

Виборчі округи 21-25 (село Кленовець)

Гусинець Віктор Петрович

21 виборчий округ
вулиця Молодіжна
вулиця Вакарова

Гусениця Марія Михайлівна

22 виборчий округ

вулиця Гагаріна
вулиця Корятовича 1-50

Репинець Іван Іванович

23 виборчий округ

вулиця Корятовича №51 − №103
вулиця Локоти
вулиця Шевченка

Бабіля Іван Андрійович

24 виборчий округ

вулиця Корятовича №104/8 − №157
вулиця Івана Франка

Репинець Василь Васильович

25 виборчий округ

вулиця Борканюка
вулиця Садова

.

Виборчий округ 26 (село Жборівці)

Волонтир Олександр Гаврилович

26 виборчий округ

село Жборівці

Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис