Голова

Голова Кольчинської селищної ради

Дуб Микола Васильович

Про голову селищної ради

Загальна інформація
Микола Васильович Дуб народився 24 січня 1957 року в с. Топільниця Старосамбірського району Львівської області.
У 1972 році закінчив Топільницьку восьмирічну школу, а у 1974 році – Стрілківську середню школу Старосамбірського району.
З 1975 року по1980 роки навчався у Львівському політехнічному інституті на факультеті «Електропривід і автоматизація промислових установок» за фахом інженер-енергетик.
Трудову діяльність розпочав у 1980 році на Мукачівському верстатобудівному заводі імені Кірова, який розташований у селищі Кольчино Мукачівського району Закарпатської області, де працював на різних посадах, в тому числі з 2001 року до листопада 2010 року на посаді головного інженера ВАТ «Мукачівський верстатозавод».
За цей період займався активною громадською діяльністю, неодноразово обирався депутатом місцевої ради, а з 2006 року до 2010 року – депутатом Мукачівської районної ради.
Помічник народного депутата України Ланьо М.І.
Діяльність на посаді

Кольчинська селищна рада об’єднує декілька населених пунктів: селище міського типу Кольчино, села Жборівці, Кленовець, Кендерешів із загальною численністю населення понад 7200 мешканців. На території, підпорядкованій селищній раді, зосереджено великий промисловий потенціал, розташовано багато підприємств різних напрямків діяльності. Селищна рада є засновником комунального підприємства, яке обслуговує 5-ти поверхові будинки та проводить благоустрій території населених пунктів.
Є три дитячі садки, які відвідують понад 280 вихованців.
Посада селищного голови, особливо такого селища як Кольчино дуже клопітна, вимагає багато енергії, оптимізму, вміння працювати з людьми. Кожен день вимагає вирішення різних проблем, багато з яких незаплановані, адже за все, що відбувається на території селищної ради несе відповідальність в першу чергу селищний голова.
Основним напрямком робити селищної ради є створення умов для розвитку підприємництва, що дає можливість створювати необхідні умови для утримання в належному стані дошкільних навчальних закладів, клубів, комунальних доріг, мережі вуличного освітлення, водопроводів та житловий фонд багатоквартирних будинків.
За період з листопада 2010 року за час перебування на посаді Кольчинського селищного голови проведено багато будівельних робіт за рахунок місцевого бюджету: реконструкція котелень в ДНЗ № 1 та Кленовецькому дитячому садку, реконструкція площі біля адмінбудинку селищної ради, капітальні ремонти – ДНЗ № 1, ДНЗ № 2 та Кленовецького дитячих садків, клубів в смт Кольчино та с. Жборівці, прокладено 2,6 км газопроводу середнього тиску в с. Кленовець, проведено капітальний ремонт вулиць населених пунктів, реконструкцію зовнішнього вуличного освітлення, капітальний ремонт та реконструкція системи водопостачання питної води, регулювання та очистку русла гірської річки Визниця, яка протікає через населені пункти Кольчинської селищної ради та ще багато різних робіт, відкрито додатково три групи в дошкільних навчальних закладах.
У планах на майбутнє – проведення капітальних ремонтів вулиць, завершення будівництва та роконструкції зовнішнього вуличного освітлення всіх населених пунктів, реконструкція даху на 5-ти поверхових будинках, капітальний ремонт багатоквартирного будинку № 14 по вул. Фрідєшівська в смт Кольчино, будівництво свердловин та мережі водопостачання питної води в селі Кленовець та смт Кольчино по вул.  Шелестівській, реконструкція будівлі ЗОШ по вул.  Корятовича, № 60 в смт Кольчино, встановлення автобусних зупинок.

Відзначення
За час роботи на посаді селищного голови нагороджений:
2016 рік:
орденом "Патріот України" за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні
грамотою лауреата міжнародного проекту "Україна й українці - цвіт нації, гордість країни"

2013 рік:
орденом "Патріот України" за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні
грамотою лауреата міжнародного проекту "Україна й українці - цвіт нації, гордість країни",
відзнакою Закарпатської обласної ради та Закарпатської облдержадміністрації «За розвиток регіонів»,
відзнакою Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
архієрейською грамотою єпархіального єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Владики Мілана,
грамотою Закарпатської обласної ради,

Ім'я Миколи Васильовича Дуба занесене у чотири престижні книги пошани:

Довідково-бібліографічне видання "Місцеве самоврядування. Народні обранці".
Український інформаційно-видавничий центр "Галактика", Київ, 2018.
Місцеве самоврядування в демократичному суспільстві відображає традиції народу, рівень розвитку суспільства й умови його існування, а також е важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Становлення нашої країни як незалежної держави значною мірою пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Вагомою подією у розвитку місцевого самоврядування стало підписання від імені України 6 листопада 1996 року в Страсбурзі Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Верховною Радою Україні. Тим самим були закладені законодавчі основи для становлення та розвитку місцевого самоврядування в Україні відповідно до принципів Європейської хартії місцевого самоврядування та Конституції України.

Довідково-біографічне видання «Місцеве самоврядування. Народні обранці» сприяє не тільки популяризації системи представницької влади на місцях, а насамперед розповідає пересічним громадянам про діяльність кращих представників місцевого самоврядування, зусиллями яких забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їхніх жителів, процвітання сіл, селищ, міст, районів і регіонів України.


Книга "Золотий фонд нації. Українці - великий європейський народ".
Українська конфедерація журналістів, Київ, 2017.
Книга «Українці − великий європейський народ» побачила світ зусиллями Української конфедерації журналстів з нагоди 10-ї річниці Всеукраїнської програми «Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації». Видання доповнене розділами "Лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка» і «Театральна родина».
Традиційно у другому розділі книги «Ювіляри України» висвітлюються пам'ятні та знаменні дати і події в житті понад 200 українців, тим самим демонструючи, що українці − великий європейський народ, нація, яка має славетну історію.
Видання є спробою дослідити один із головних напрямів розвитку України − інтеграцію нашої держави до Європейського співтовариства. Пріоритетом у роботі журналістів є створення нарисів про життя та діяльність знакових особистостей наукового, економічного, культурного та громадського життя України, що є відліком нової ери в розвитку українсько епохи вільної європейської країни.
Всеукраїнська програма «Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації» вкотре демонструє відкритість світу та об'єднує нас навколо одвічних людських цінностей.
Розрахована на широке коло читачів.

Книга пошани «Твої імена, Україно».
Український видавничий центр «Галактика-С», Київ, 2016
З метою гідного представлення та всебічного інформування спільноти про найкращих представників української нації, їхні досягнення, відзнаки та заслуги Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» в рамках Проекту готується до друку Книга Пошани «Твої імена, Україно».
Видання поінформує спільноту про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповість про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію. Книга розрахована на широкий читацький загал і буде представляти Україну на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях, передаватиметься до міністерств, відомств, центральних й регіональних органів державного управління, посольств та української діаспори, а також стане незабутнім подарунком для нащадків, колег та партнерів.

Книга пошани «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни». Четверте видання.
Український видавничий центр «Галактика-С», Київ, 2013
На сторінках четвертого видання «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» зібрана інформація про людей, які прославляють Україну, творять історію, залишаючи добрий слід на землі.
Щоб бути патріотом, не треба бути обов’язково українцем за національністю. Можна просто сприймати серцем біль України, висловлюючи глибоку повагу до її народу, конкретною буденною працею сприяти її розвитку і зміцненню.
Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» вже вкотре розповідає про долю пересічних співвітчизників, які є фундаментальними опорами українського духу, українські перспективи як сьогодні, так і через віки.

Книга пошани «Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування». Кращі представники органів місцевого самоврядування. V видання
Український видавничий центр «Галактика-С», Київ, 2013
Місцеве самоврядування – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади самостійно вирішувати всі питання місцевого значення в межах Конституції і законів держави. В Україні вважається, що цей вид управління є народним, оскільки саме народ делегує повноваження чиновникам.
Розвиток місцевого самоврядування та самодостатні громади сприятимуть гармонійному розвитку демократичної держави в цілому та формуванню громадянського суспільства.
П’яте, ювілейне видання «Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування» є невід’ємною частиною загальнонаціонального проекту, яке розповідає про людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад та їх розвиток. Це об’єктивна оцінка роботи тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців і є кращими за результатами щорічного опитування.

Публікації

Перелік статей, пов'язаних із Миколою Дубом

На нашому сайті

Публікації на веб-сайті Кольчинської селищної ради:
Публікації на веб-сайті Кольчинської селищної ради:

На інших ресурсах

Публікації на різних веб-ресурсах:
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис