Постійні комісії

Постійні комісії Кольчинської селищної ради VII скликання

І. Постійна комісія з питань економіки та бюджету

Голова комісії

Швалагінь Ольга Іванівна

2 виборчий округ

вулиця Корятовича, №№ 36 − 74
вулиця Набережна
вулиця Пушкіна
вулиця Гагаріна

Герей Іван Юрійович

1 виборчий округ
вулиця Корятовича №№ 1 − 35
вулиця Івана Франка
вулиця Терека
вулиця Зелена

Гусениця Марія Михайлівна

22 виборчий округ

вулиця Гагаріна
вулиця Корятовича 1-50

Дичка Степан Степанович

19 виборчий округ

вулиця Садова №1 – №40
вулиця Лісна
вулиця Сороча
вулиця Гайнаса

Гусинець Віктор Петрович

21 виборчий округ
вулиця Молодіжна
вулиця Вакарова

ІІ. Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, сім’ї та молоді

Голова комісії

Касінець Василь Гейзович

4 виборчий округ

вулиця Польова
вулиця Вакарова
вулиця Шелестівська №№ 1 − 4
вулиця Богдана Хмельницького

Волонтир Олександр Гаврилович

26 виборчий округ

село Жборівці

Гелебрандт Михайло Васильович

11 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 2 – 13
вулиця Сільвая
вулиця Л.Дем’яна

ІІІ. Постійна комісія з питань земельного користування та містобудування

Голова комісії

Папп Тиберій Людвигович

16 виборчий округ

вулиця Шосселя
вулиця Шевченка
вулиця Першотравнева
вулиця Закарпатська

Бабіля Іван Андрійович

24 виборчий округ

вулиця Корятовича №104/8 − №157
вулиця Івана Франка

Репинець Іван Іванович

23 виборчий округ

вулиця Корятовича №51 − №103
вулиця Локоти
вулиця Шевченка

Гришко Ярослав Ярославович

20 виборчий округ

вулиця Садова №41−№115/А
вулиця Молодіжна

Станкович Петро Петрович

3 виборчий округ

вулиця Корятовича, №№ 75 − 124
вулиця Волошина
вулиця Залізнична
вулиця Латорична №№ 1 − 9

Клімцов Микола Михайлович

14 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 14 – 54
вулиця Бокшая
вулиця Садова

Желизник Юрій Васильович

8 виборчий округ

вулиця Шелестівська №№ 29 − 95
вулиця Локоти
вулиця Водна

IV. Постійна комісія з питань екології, благоустрою, житлово-комунального господарства

Голова комісії

Винар Василь Михайлович

7 виборчий округ

вулиця Лесі Українки
вулиця Шелестівська №№ 5 − 28

Репинець Василь Васильович

25 виборчий округ

вулиця Борканюка
вулиця Садова

.

Лавер Ігор Михайлович

12 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №10/А
вулиця Фрідяшівська №10/Б

Дякун Юрій Іванович

13 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №10/В
вулиця Фрідяшівська №10/Г

Лендєл Володимир Гаврилович

17 виборчий округ
вулиця Духновича
вулиця Молодіжна
вулиця Борканюка
вулиця Лісна

V. Постійна комісія з питань законності, правопорядку, протидії корупції та соціального захисту населення

Голова комісії

Козар Михайло Михайлович

9 виборчий округ
вулиця Шелестівська №№ 96 − 166
вулиця Підгірна

Лавер Андрій Михайлович

15 виборчий округ

вулиця Фрідяшівська №№ 55 – 207

Слюсар Віктор Анатолієвич

18 виборчий округ

вулиця Дачна
вулиця Проектна
вулиця Виноградна

Дуб Микола Миколайович

10 виборчий округ

вулиця Шелестівська №№ 167 – 247
вулиця Теодора Ромжіа

Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис