Кольчино сьогодні

9
+9

2018 07 29 kolchyno vivatВіват, Кольчино! Цього року 29 липня саме такі вітання знову лунали в нашому рідному Кольчині. Адже за доброю традицією святкування Дня населених пунктів у Кольчинській громаді відбулося у формі чудового фестивалю «Кольчино Vivat». І гостей на свято теж завітало багато, бо дзвінке відлуння фестивалю швидко шириться нашим краєм. Цього року у нас на святі побували: заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів, голови сільських рад та депутати різних рівнів, професійні спортсмени та аматори спорту, творчі колективи, виконавці та ансамблі художньої самодіяльності, жителі Кольчина, Кленовця, Кендеришова, Жборівців, дорослі і діти з усіх куточків Закарпаття, а також гості з усієї України та з-за її меж.

2
+2

2018 06 10 pershe prychastiaУ неділю, 10 червня, троє дівчаток і четверо хлопчиків нашої Кольчинської громади прийняли Перше Святе Причастя у греко-католицькому храмі Первоверховних Апостолів Петра і Павла (Шелестово).

5
+5

2018 05 28 pershe prychastiaСьогодні, у День Святого Духа, першого понеділка після П'ятидесятниці – Святої Трійці, у нашій християнській громаді відбулася прекрасна подія – Перше Урочисте Причастя у храмі Покрови Пресвятої Богородиці. День Святого Духу символізує добре начало, яке надихає всіх людей на хороші благородні вчинки, так як і Святе Таїнство Сповіді і Першого Причастя допомогає дітям відкрити свої серця і помисли для Господа.

3
+3

2018 05 19 gumanitarna dopomogaСьогодні, 19 травня, дітям-сиротам сім'ї Пушкарович Олександри, що на вул. Шелестівська в смт Кольчино, надійшла матеріальна допомога.

Допомогу зібрали і особисто привезли для сім'ї громадяни Австрії – Зуґмунд Негеле і Маркус Пайнтнер. В її переліку був практично повний набір необхідних побутових предметів та пристроїв, а також мебелі.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук