Кольчино сьогодні

3
+3

2018 03 27 seminar u shkoliКоли природа оживає та розквітає у всій своїй красі, коли весна прокидається зі сну, 27 березня 2018 року на базі Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася неймовірна зустріч учителів української мови та літератури Мукачівського району, які завітали на районний семінар-практикум з теми «Національне виховання особистості на основі інтеграції народознавчих і краєзнавчих підходів у мовно-літературній освіті».

7
+7

2018 02 17 kvkЩорічно, наприкінці зими вже традиційно проводиться на Закарпатті Єпархальне КВК. Цього року, своєрідний ювілейний, 10 фестиваль-конкурс під назвою "Наші фіґлі" відбувся 17 лютого у Іршавському районному будинку культури.

"Віднесені інтернетом" – тема конкурсу веселих та кмітливих, на якому змагалися 12 команд нашого краю. Серед них змагалася вже втретє квк-команда Шелестівської греко-католицької парафії "НІКА".

3
+3

2018 02 16 pozhezhaСьогодні, 16 лютого на обійсті на вулиці Польова, що у Кольчині,  спалахнула пожежа. Зайнялася господарська будівля. На щастя, ніхто серйозно не постраждав.

Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис