Кольчино сьогодні

3
+3

2018 02 16 pozhezhaСьогодні, 16 лютого на обійсті на вулиці Польова, що у Кольчині,  спалахнула пожежа. Зайнялася господарська будівля. На щастя, ніхто серйозно не постраждав.

1
+1

2017 01 05 punkty obigrivuНа Мукачівщині відкрито стаціонарний пункт обігріву, вжито ряд превентивних та організаційних заходів щодо запобігання випадкам переохолодження. Відповідне Доручення видано за підписом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Адреса пункту обігріву у смт Кольчино: Мукачівський районний територіальний центр соціального обслуговування – смт Кольчино, вул. Шелестівська, 3

2
+2

2018 01 13 vertepНаша громада з великою любов’ю зберігає народні звичаї і традиції, а різдвяні свята стають щасливою нагодою оспівувати велику радість народження Ісуса Христа. Під керівництвом отця Василя Реміцького Шелестівська греко-католицька церква дбайливо піклується про духовне виховання дітей та молоді, і невід'ємною частиною є залучення підростаючого покоління до народних традицій колядування і віншування. Тож не випадково, що саме у храмі Петра і Павла вперше у нашому краї цього року відбувся Деканальний огляд вертепів Чинадіївського греко-католицького деканату. Ця знаменна подія відбулася завдяки підтримці Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради, та сприяння народного депутата України Михайла Івановича Ланя і депутата Закарпатської облради Олексія Васильовича Баранюка. У деканальному огляді взяли участь дитячі колективи: Шелестівської парафії – керівник о.Василь Реміцький, Лецовицької парафії - керівник о.Ярослав Кузьма, Бистрицької парафії – керівник о.Олександр Мендзич.

3
+3

2018 01 04 komisia pro vodozabirСьогодні, 04 січня, під головуванням в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича відбулася виїзна нарада в смт. Кольчино. Темою зібрання стало недопущення руйнівного льодоходу та паводку. З цих стихійних явищ у селищі розпочався минулий рік. Тоді льодохід приборкували спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники. Координував роботи безпосередньо голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з селищним головою Миколою Дубом. Але в минулому році льодохід все ж завдав шкоди дворогосподарствам, а вода підтопила будинки та угіддя.

7
+6
1

2017 12 19 mykolaiБагаті духовні традиції, пов'язані з християнським календарним циклом, завжди займали особливе почесне місце у житті нашого краю. Приємно, що з плином часу вони не зникають, а збагачуються новими чудовими звичаями, запровадженими громадою. Так, прекрасною традицією стали урочисті вітання і солодкі подарунки для усіх діток нашої громади, вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, від Кольчинського селищного голови Миколи Дуба та народного депутата Михайла Ланя, а також депутата Закарпатської облради Олексія Баранюка.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук