Кольчино сьогодні

2
+2

2019 04 27 blahodatny vogonНародний депутат Валерій Лунченко повідомив на своїй сторінці Facebook, що десь через години 2-3 привезе до аеропорту в м. Ужгород частинку християнського дива – Благодатний Вогонь, що зійшов у єрусалимському Храмі Гробу Господнього!

2
+2

2018 12 26 molekularne shouВ останній тиждень, перед новорічно-різдвяними канікулами, школярі мають досить навантажений період - контрольні роботи, підведення підсумків успішності за семестр. Це вимагає багато зусиль та енергії. Дати розраду може культурний відпочинок та розваги.

3
+3

2018 12 18 z dnem st mykolyДень Святого Миколая Чудотворця – одне з найсвітліших українських свят, що пропагують доброту і милосердя, турботу і теплоту сердець. У Кольчинській громаді не тільки бережуть давні українські звичаї, а й створюють нові традиції – традиції добрих справ. Так за новою доброю традицією напередодні Дня Святого Миколая у дитячі садочки і школи Кольчина, Кленовця, Жборівців Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, приносить солодкі подарунки. Про подарунки Микола Васильович подбав заздалегідь, щоб без солодощів не залишилась жодна дитина. Всебічну підтримку у цій добрій справі надали селищній раді Михайло Ланьо, народний депутат України, Олексій Баранюк, депутат Закарпатської обласної ради, Ілля Токар, в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук