Новини навколо

10
+10

2018 07 03 kostia vyduzhavЗдавна так повелося, що радість множиться сторицею, якщо нею поділитися з близькими, а горе розділене з друзями можна подолати. Тільки діючи разом, допомогаючи один одному, можна зробити наш світ кращим. Так спільними зусиллями небайдужих людей і органів місцевого самоврядування, приватних підприємців і відомих у нашому краї меценатів вдалося здійснити гарну справу – вилікувати маленького Костянтина Леськіва з Мукачівщини. У чотирирічного Костянтина лікарі виявили важку ваду слуху, що загрожувала призвести до повної втрати слуху дитини. Запобігти цьому могла тільки термінова і високовартісна операція, яку необхідно було провести у найкоротший термін. Тоді для того, щоб зібрати кошти, родина Леськів зверталася до всіх небайдужих людей Мукачева і Мукачівського району – і до них відгукнулися.

7
+7

2018 02 17 kvkЩорічно, наприкінці зими вже традиційно проводиться на Закарпатті Єпархальне КВК. Цього року, своєрідний ювілейний, 10 фестиваль-конкурс під назвою "Наші фіґлі" відбувся 17 лютого у Іршавському районному будинку культури.

"Віднесені інтернетом" – тема конкурсу веселих та кмітливих, на якому змагалися 12 команд нашого краю. Серед них змагалася вже втретє квк-команда Шелестівської греко-католицької парафії "НІКА".

3
+3

2017 05 13 ubla13 травня на території міжнародного пункту пропуску «Малий Березний-Убля» відбувся Традиційний День добросусідства – зустріч представників двох європейських країн-сусідок – України та Словаччини.

1
+1

2017 04 10 zmahanna z khornyngu7-9 квітня пройшов Кубок Європи з хортингу «Галицькі леви». В турнірі змагалися учасники із ближнього та дальнього зарубіжжя, а також з різних областей України. Вже за традицією феєрично виступили на змаганнях представники з Мукачівщини БКХ «Фанат», здобувши в складі всього з шести учасників аж 11 нагород різного ґатунку, 8 серед яких є золотими. А саме відзначились капітан команди, багатократний чемпіон України, чемпіон Європи та двократний чемпіон світу з хортингу, Няговський Ігор, який виступав у двох вагових категоріях, ставши переможцем в обох категоріях.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук