Оголошення

1
+1

2017 12 03 dopomogaШановні краяни!

Батьки чотирирічного Костянтина Леськіва (с. Кальник) та увесь колектив Кольчинської селищної ради на чолі з головою Миколою Васильовичем Дубом висловлюють щиру вдячність усім тим, хто відгукнувся на прохання про допомогу. Активне поширення нашого звернення в соціальних мережах, матеріальна та моральна підтримка дуже важливі для нас. Але час невблаганно спливає, а необхідні кошти ще не зібрані.

7
+6
1

2017 11 24 dopomogaУ чотирирічного Костянтина Леськіва з села Кальник лікарі виявили важку ваду слуху, що загрожує призвести до повної втрати слуху дитини. Запобігти цьому може тільки термінова операція, яку необхідно провести за рекомендаціями лікарів у найкоротший термін – до кінця 2017 року.

10
+10

2017 10 09 podaka za uchastПромайнули два дні яскравого дійства на Мукачівщині  етнофестивалю "Бобовищенське гроно", який, доречі, цьогоріч вже набув міжнародного масштабу.

Свято відбулось на новій висоті  завдяючи спільним зусиллям районної влади та оргкомітетів від селищних та сільських рад. Не виключенням була і Кольчинська селищна рада, яка цього року зуміла не лише витримати марку, а й порадувати та здивувати відвідувачів нашого намету на фестивалі і етносом, і гостинністю, і організацією та підготовкою до цьогорічного "Бовищенського грона".

Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис