Свята та пам'ятні дні

1
+1

slide sv petro i pavloДорогі краяни! Шановна християнська громадо!
Щиро вітаємо Вас з Днем Первоверховних Апостолів Петра і Павла!

Нехай приклад Петра і Павла освітлює Ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю і Божою Ласкою. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, далекоглядних планах та сподіваннях. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Вітаємо і всіх іменинників, названих на честь Апостолів Петра та Павла, і бажаємо міцного здоров’я та сили духу, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай усіх іменинників, Петрів та Павлів, їхні Ангели та Небесні Покровителі оберігають і підтримують на всій життєвій дорозі.

Вітаємо настоятелів двох величних храмів православної і греко-католицької християнських громад, присвячених Первоверховним Апостолам Петра і Павла! З особливою теплотою вітаємо всіх жителів селища Кольчино, які в ці дні відзначають Храмовий празник. Нехай буде осяяна Божою Ласкою уся наша громада, нехай зійде Благословення для всієї нашої спільноти!

Хай свято Петра й Павла наповнить наші серця
Любов'ю до ближніх і щирою вірою у Творця!
Мир нехай прийде в домівки і в душі людські,
Здоров'я міцного, щоб мрії збулись усі!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

1
+1

2018 05 27 iz sviatom tritsiШановні односельчани!
Дорогі земляки, наша християнська громадо!

Щиро вітаю всіх християн, що за православною та греко-католицькою традицією відзначають свято Святої Трійці. Це величний день встановлення Церкви Христової, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична будівля нашої духовності та віри - основ, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис