Знаємо, пишаємось!

3
+3

2019 02 07 knyga posahanyНа нинішньому етапі розвитку українського суспільства, розбудови дійсно незалежної та демократичної держави Україна неможливий без дієздатного місцевого самоврядування, яке є найбільш наближеним до громадян інститутом влади. Місцеве самоврядування в ході реформи централізації перетворюється на дієвий механізм народної влади, участі кожного у зростанні благополуччя місцевих громад. І робота в цій сфері є надзвичайно складною та відповідальною.

3
+3

knyga 2018 mistseve samovraduvannaНаша рідна земля славна своїм цвітом, бо цвіте вона мудрими людьми, що присвятили своє життя людям і рідному краю. За давнім українським звичаєм, як подяка за допомогу і підтримку у різних життєвих ситуаціях, за турботу про добробут і розбудову Кольчинської громади, за реалізацію успішних громадських і культурних проектів, многая і благая літа не раз звучали на адресу Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради. А відтак, безумовно, для всіх краян стало приємною подією, що заслуги Миколи Васильовича Дуба, нашого очільника і односельчанина, вкотре визнано не тільки на теренах краю, а й на загальнодержавному рівні.

4
+4

2017 05 17 mykola dubНаша держава переживає бурхливі часи реформ, зміни напрямків, переконань і життєвих орієнтирів. Це час, коли люди самі творять історію своєї країни. А це означає, що поряд з нами є ті, хто наполегливою працею і активною громадянською позицією пишуть історію сьогодення, ті, чиї імена говоритимуть з майбутніми поколіннями зі сторінок книжок.

2
+2

brovdi illaБровдій Ілля Ілліч - художник

Народився 13 вересня 1918 року в с. Станово, Мукачівською району. Там закінчив 8 клас народної школи. Середню освіту здобув у вечірній школі с.Кольчино. Працював на станції Мукачево машиністом крану. В 1966 році змінив професію - художник-оформлювач на заводі ім. Кірова.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук