Вітання

З Днем народження, Миколо Васильовичу!

14
+14

2019 01 24 z dn dub

24 січня прекрасний День народження святкує голова Кольчинської селищної ради, досвідчений і мудрий професіонал, справжній лідер нашої громади і непересічна особистість

Микола Васильович ДУБ.

Уся наша громада щиро вітає Вас з Днем народження, шановний Миколо Васильовичу! Ви справжній лідер нашої громади, талановитий керівник і умілий організатор, фахівець своєї справи і громадський діяч! Очолювати таку велику громаду – це надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає високого професіоналізму, відданості обраній справі, сміливості й наполегливості. У своїй роботі Ви уміло поєднуєте розуміння усіх процесів, які відбуваються у державі, тримаєте руку на пульсі сучасності, розкриваєте потенціал нашої громади, розвиваєте інфраструктуру селища, наполегливо працюєте задля розквіту рідного краю! Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж Кольчина і всієї громади, робите вагомий внесок у розвиток Мукачівщини. Ваші життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги жителів нашого краю. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу і розвитку нашого рідного селища Кольчино і добробуту всіх населених пунктів нашої великої громади: Кленовця, Жборівців, Коноплівців. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай Ваша принципова керівна позиція у відстоюванні інтересів наших співгромадян завжди матиме тільки позитивні наслідки і буде гідно поцінована людьми, сприятиме розквіту рідного краю, а Ваш високий професіоналізм примножує Ваші фахові здобутки!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я і квітучого довголіття, душевного затишку і Божої любові, доброботу та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість у своїй роботі, а Господнє благословення додає віри у власні сили, невичерпної життєвої енергії і наснаги на здійснення всіх Ваших далекоглядних проектів. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!

В цей прекрасний День народження бажаємо злагоди і добробуту Вам і Вашій родині, щасливих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і надійних партнерів. Хай супроводжує Вас завжди удача, зігріває серце тепло людської вдячності, а будні і свята приносять радість і задоволення життям! З роси і води на многая літа!

Усе найкраще, що життя приносить,
Хай дарує цей святковий день,
І щедра доля хай уділить досить
Здоров'я, щастя, радісних пісень!
Життя хай сонцем променіє,
А у душі цвіте розмай,
Здійсняться задуми і мрії,
І щастя ллється понад край!

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук