Свята та пам'ятні дні

Зі світлим святом Різдва Христового!

2
+2

2019 01 06 rizdvo

Шановні односельчани! Дорогі земляки і всі добрі християни!
Прийміть щирі вітання з нагоди світлого свята Різдва Христового!

Возсіяла над усім світом Вифлеємська зоря, яка возвістила радісну звістку про народження Спасителя! Ісус Христос з любов’ю та милістю прийшов до людей, щоб подарувати нам надію на спасіння і мир душі! Нехай же лине ця звістка з різдвяною колядою по всій нашій громаді і всьому рідному краю від серця до серця: «Христос рождається!»

У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, милосердя, злагоди, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості та життєвих благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії! Боже Дитятко хай благословить кожну дитину, кожну родину міцним здоров'ям, вірою і надією, зігріє серця теплом добра і любові, а нашій рідній Батьківщині дарує мирне і процвітаюче життя! Бажаю Вам зустріти Різдвяні свята у дружньому родинному колі, з рідними і близькими Вам людьми у духовному піднесенні, хай Ваші свята освітлюють щирі усмішки і теплі вітання! Бажаю всім успіхів, невичерпної енергії і наснаги, віри в Боже Благословіння і процвітаюче майбутнє рідного краю!

Хай щира різдвяна молитва об’єднає нас всіх у прагненні миру і злагоди, взаєморозуміння і взаємопідтримки, спільній справі розбудови нашої селищної громади і рідного краю!

Вітаємо сердечно Вас з нагоди свят Різдвяних.
І шлем віночок побажань сердечних, полум’яних.
Нехай Ісус до Вас прийде у цю святкову пору
Й благословення принесе з Божественного Двору.
Здоров’я Вам, утіх земних і радості бажаєм.
Нехай у серці спів дзвенить – Христос’ся рождає!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук