З Новим 2019 роком!

1
+1

2019 01 01 z novym rokom

Шановні односельчани! Дорогі земляки!
Щиро вітаємо Вас з Новим 2019 роком!

Новий рік – це світле і радісне свято, що символізує зустріч майбутнього, овіяного дитячою казкою і новими надіями! Рік, котрий минає, назавжди залишиться у нашій пам'яті завдяки спільним добрим справам. Адже задля розбудови та процвітання нашої Кольчинської громади докладено так багато зусиль та енергії. А Новий рік перегортає нову сторінку життя, відкриваючи для всіх нас нові можливості і горизонти!

Нехай Новий 2019 рік прийде до Ваших осель у сяйві ялинкових прикрас і яскравих подарунків, а Новорічне диво, на яке з таким нетерпінням очікують усі дорослі і діти, обов'язково здійснить найзаповітніші бажання та мрії! Розділіть ці радісні моменти з близькими і рідними людьми!

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, любові і взаєморозуміння у родинах, Божої благодаті і миру в серцях! Нехай у Ваших оселях панує злагода, щастя і радість, веселий і безтурботний сміх, затишок і святковий настрій! Нехай Новий рік принесе щастя і зміни на краще! Від усього серця бажаю Всім щедрого і успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань!

Хай щастить Вам на кожному кроці у Новому 2019 році!
Хай успіх Вам всміхається, хай прийде процвітання,
Хай у серцях квітує мир, натхнення і кохання,
І в настрої хорошому приймайте ці вітання!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук