Вітання

З Днем народження, Хатуно Важаївно!

1
+1

2018 12 24 z dn udut

Найщиріші вітання з нагоди прекрасного Дня народження надсилаємо сьогодні, 24 грудня,

Хатуні Важаївні УДУТ,

чарівній жінці, турботливій мамі і дружині, яку ми знаємо як талановитого педагога і освітянина, улюбленого вчителя і шанованого усіма нами директора Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Шановна Хатуна Важаївна, ми висловлюємо слова глибокої вдячності за Ваш талант навчати і виховувати наше нове покоління, запалювати світло знань у сотнях дитячих сердець, відкривати для них нові освітні і життєві обрії! Ваша щоденна невтомна турбота про розбудову і добробут школи, активна життєва і громадянська позиція складають один з наріжних каменів платформи нашої рідної Кольчинської громади. Адже кожна громада розвивається саме завдяки особистостям, що вміють співпрацювати разом задля розквіту рідного краю! Вам притаманні найкращі якості професіонала: енергійність і працьовитість, принциповість і людяність, толерантність і поміркованість. Ми знаємо Вас як чарівну, енергійну жінку з добрим серцем, веселою вдачею, у якої завжди вистачає теплих слів і розуміння, – і для колег, і для учнів, і для родини. Ви мудрий наставник і керівник, Вас поважають і підтримують колеги, Вам довіряють батьки, люблять і шанують учні. Ви здійснюєте зв’язок поколінь продовжуючись у своїх учнях, плекаючи майбутнє нашого рідного краю!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я і невичерпної життєдайної енергії в реалізації інноваційних ідей і перспективних планів, глибокої шани та поваги від оточуючих! Бажаємо Вам життя, сповненого любові і сердечного тепла рідних і близьких людей, хай дім завжди буде повною чашею сімейного щастя і матеріального благополуччя, а керівна та освітянська діяльність повниться успішними справами, підтримкою колег та однодумців, успіхом та пошаною. Бажаємо Вам Божого благословіння на щасливе довголіття, розквіту Вашої краси, духовного піднесення і радості серця! З роси і води!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук