Merry Christmas!

2
+2

2018 12 24 merry christmas

Шановні односельчани! Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо всю римо-католицьку громаду зі світлим святом Різдва Христового (Christmas), яке за традиціями григоріанського календаря, Ви відзначаєте 25 грудня!

Сяйвом Різдвяної Зорі вже палають чотири свічі ялинового віночка Адвента, возвіщаючи усьому світу про чудо народження Спасителя! Новонароджений Спаситель є сповненням надії всього людства на прихід Царства Божого – царства справедливості, миру і добра. Світле й радісне свято Різдва Христового нагадує нам, що ми, християни, покликані до того, щоб, полум’яніючи любов’ю, зігрівати цей світ, хоча б у тій невеликій частині, де поставив нас Господь Бог. В родинах обдаровуймо один одного пошаною, терпеливістю, турботою, а в праці керуймося відповідальністю, мудрістю.

Від усього серця бажаю міцного здоров'я, добробуту і злагоди, любові і процвітання Вам і Вашим родинам! Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює Ваші душі і серця світлом миру, любові і правди! Хай милосердний Господь почує Ваші молитви і здійснить усі бажання, допоможе досягти найзаповітніших мрій, виправдає найкращі надії і прагнення! Щиро бажаю Вам, щоб мир Божий, оспіваний в різдвяну ніч святими ангелами, був у Ваших серцях, у Ваших домівках, у нашій Українській державі і в усьому світі!

Без кінця і краю
Таїнство Різдва..
Сію-посіваю
Зернами слова:
Щоб були здорові
В мирі, без тривог,
Щоб у вашій хаті
народився Бог!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук