Вітання

Із днем Собору Архистратига Михаїла!

2
+2

 2018 11 21 sv mykhail

Шановна громадо! Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди величного християнського свята - Дня Собору Архистратига Михаїла та Небесних Сил безтілесних, яке ми святкуємо сьогодні, 21 листопада!

У цей чудовий осінній день престольне свято відзначають у Свято-Михайлівському храмі села Нижня Визниця, тож особливі вітання сьогодні, перш за все, для отця-настоятеля цього храму і всіх його прихожан! Бажаємо усій нашій громаді Божого благословіння і ласки, добра і щастя, наснаги у збереженні наших споконвічних національних і християнських традицій, плідної праці задля добробуту наших родин! Нехай у Ваших серцях панує мир і любов, а у домівках - злагода і добробут! Хай Святий Михаїл, заступник Божої слави і віри християнської, та всі Небесні Сили Безтілесні захистять Ваші душі від щоденної суєти життя, підтримуючи в серцях вогонь християнської любові і доброти, наставляючи на шлях доброчесності і подарують радість життя земного і надію на спасіння душі!

Наші щирі вітання і побажання всім іменинникам, тим, хто носять ім'я Архистратига Михайла! Зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, успіху у справах та втіленні заповітних мрій. Нехай Ангел-охоронець охороняє Вас і Ваші родини, допомогає Вам впевнено йти життєвим шляхом до перемоги і процвітання, дарує многая і благая літ!


Інші статті до теми:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук