Вітання

З Днем народження, Михайле Івановичу!

9
+9

2018 11 17 z dnem narodzhenna lanio

17 листопада святкує свій День народження народний депутат України, український громадський і політичний діяч, голова федерації футболу Закарпаття, меценат, прекрасний сім'янин і один з найшанованіших людей краю Михайло Іванович Ланьо.

Шановний Михайле Івановичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Цей святковий день – це нова символічна вершина Вашого життя, ознаменована, без перебільшення, олімпійськими перемогами в професійній і громадській діяльності! За роки співпраці ми пізнали Вас як титана думки і активної дії, мудрого порадника, професіонала своєї справи, що особистим прикладом запалює прометеїв вогонь у сотнях нових сердець, однодумців і послідовників, друзів і колег! Ви саме той лідер, під егідою якого наша рідна Мукачівщина розвивається, невпинно рухається до нових перспектив! Ваша багаторічна громадська діяльність стала невід'ємною частиною становлення Закарпатського регіону, а природний талант керівника і організатора по праву забезпечили Вам почесне місце у когорті найяскравіших політиків нашого краю і всієї країни!

Прийміть слова щирої вдячності за турботу про наш рідний край, спасибі за допомогу і підтримку Кольчинської селищної ради і усієї нашої громади. З глибокою шаною ми щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпних життєвих і духовних сил, натхнення на нові проекти, особистих і ділових успіхів у всіх справах! Нехай золотим дощем достатку буде зрошений Ваш життєвий шлях, осяяний щасливою зіркою Фортуни, прихильної до всіх Ваших починань і задумів! Нехай поряд із Вами завжди буде працьовита, віддана і випробувана в штормах славна команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.

Бажаємо Вам і Вашій родині добра і благополуччя, достатку і злагоди, миру і любові у серцях, оливкового спокою у душах! Нехай доля буде щедрою на життєві радощі і справжнє людське щастя, а добрий янгол охороняє від усіх бід і негараздів!

У День народження, в прекрасне Ваше свято,
Хай Бог пошле щасливих літ багато,
Здоров'я, щастя, радості без меж,
Любові, ніжності і ласки теж!
Хай привітаннями наповниться ця дата,
Достатком, щирістю і сонячним теплом!
Хай буде вірних друзів у житті багато,
Прихильна доля огорта крилом!
А весни будуть світлі, легкокрилі,
І сила завжди буде у руках,
Нехай завжди збуваються всі мрії,
І мужнє серце лиш міцніє у роках!

З повагою –
Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук