Рішення сесії

Тридцять четверта сесія сьомого скликання (РІШЕННЯ)

2
+2

pic rishennaТридцять четверта сесія сьомого скликання відбулася 08 листопада 2018 року.


Результати поіменного голосування по проектам рішень

Дивитися

Рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання від 08.11.2018 року:

Рішення       Рішення
1056 Про порядок денний 34 сесії 7 скликання   1057 Про оренду комунального нерухомого майна
1058 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту смт Кольчино   1059 Про затвердження розпоряджень селищного голови
1060 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки для подальшого продажу її на земельних торгах   1061 Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Жборівці
1062 Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кленовець   1063 Про затвердження місцевої Програми топографо-геодезичних та інженерно-вишукувальних робіт населеного пункту Кендерешів на 2018 рік
1064 Про затвердження Програми капітального ремонту клубу в с. Кленовець на 2018-2019 роки   1065 Про внесення змін до Програми утримання та розвитку транспортної інфраструктури на 2018 рік
1066 Про внесення часткових змін та доповнень до Програми підтримки (допомоги) КП «Кольчинське ВУЖКГ» на 2018 рік   1067 Про затвердження Програми придбання та встановлення мостового переходу через річку Визниця в смт Кольчино на 2018 рік
1068 Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання Кольчинської селищної ради від 21.12.2017 р. № 697 «Про селищний бюджет на 2018 рік» (внесення змін в розподіл призначень бюджету)   1069 Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання Кольчинської селищної ради від 21.12.2017 р. № 697 «Про селищний бюджет на 2018 рік» (збільшення дохідної та видаткової частини).
1070     1071 Про затвердження експертної грошової оцінки приміщення аптечного закладу та надання його в оренду
1072 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді в с. Кленовець, вул. Борканюка, №13   1073 Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування будівель промисловості в смт Кольчино,*** гр. Левко Т.І.
1074 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Руцькій М.М.   1075 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Грабу Й.Й.
1076 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Ковачу І.А.   1077 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Переста С.Ю.
1078 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Ковальській Г.М.   1079 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Лукича Є.М.
1080 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Хардчак Т.Д.   1081 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Лемак І.В.
1082 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Васильковському М.Г.   1083 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Сливка О.Ю.
1084 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Горвату В.І.   1085 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Бабинець Л.О.
1086 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Сарканич М.І.   1087 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Ковачу А.В.
1088 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Русин О.П.   1089 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Гусениця А.А.
1090 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Габоровій М.І.   1091 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гусениця А.А.
1092 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ковачу А.В.   1093 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гусинець С.Р.
1094 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Гусинець С.Р.   1095 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Бабинець Л.О.
1096 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Іванникову О.С.   1097 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Подоляну А.С.
1098 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Чонка Ж.І.   1099  
1100 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Винар О.В.   1101 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Бережній С.В.
1102     1103 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Скрипник Г.О.
1104 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Куштан Т.Ю.   1105 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Дзямка В.В.
1106 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Кочан Ю.Ю.   1107 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Русину І.В.
1108 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Куштан В.І.   1109 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Метелега Ю.М.
1110 Про заборгованість по сплаті земельного податку ММКП  "Мукачівводоканал" за землі Кольчинської селищної ради      

Інші статті по темі:

(2018-11-08) Відбулася тридцять четверта сесія сьомого скликання;

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис