Рішення сесії

Тридцять друга сесія сьомого скликання (РІШЕННЯ)

1
+1

pic rishennaТридцять друга сесія сьомого скликання відбулася 13 вересня 2018 року


Результати поіменного голосування по проектам рішень

Дивитися

Рішення тридцять другої сесії сьомого скликання від 13.09.2018 року:

Рішення       Рішення
980 Про порядок денний 32 сесії 7 скликання   981 Про оподаткування лісових земель
982 Про внесення часткових змін та доповнень до рішення 16 сесії 7 скликання № 457 від 06.07.2017 року щодо встановлення ставок земельного податку на 2018 рік   983 Про внесення часткових змін та доповнень до рішення 29 сесії 7 скликання № 958 від 10.07.2018 року щодо встановлення ставок земельного податку на 2019 рік
984 Про внесення змін до Програми утримання та розвитку транспортної інфраструктури на 2018 рік   985 Про внесення змін до рішення сесії № 697 Кольчинської селищної ради від 21.12.2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік»
986 Про затвердження розпоряджень селищного голови   987 Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна
988 Про прийняття до складу громадського формування гр. Русин В.Л.   989 Про розгляд заяви гр. Лукань В.М. щодо погодження межі земельної ділянки
990 Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Садварі П.П. Садварі С.П.   991 Про надання дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Кіріенко О.М.
992 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Русин І.Д. та передачу її у власність   993 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Михашула Е.Є. та передачу її у власність
994 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Шепа В.О.   995 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Косовщук С.Г.
996 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Алмашій В.В.   997 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Гедеон Ф.І.
998 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Митрович К.І.   999 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Пехньо Ю.Р.
1000 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Ланьо М.М.   1001 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Орбан М.В.
1002 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Тайпс С.А.   1003 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Васьо В.М. та передачу її у власність
1004 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Кофланович О.М.   1005 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Лазаревич Є.М. та присвоєння поштової адреси
1006 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панков** Н.М. та передачу її у власність   1007 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Русин В.І.
1008 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Шаленик А.М.   1009 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Ланьо М.Ф.
1010 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кукуруз** Д.С. та передачу її у власність   1011 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Русин М.В. та передачу її у власність
1012 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Волонтир Г.А. та передачу її у власність   1013 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кохан В.К. та передачу її у власність
1014 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   1015 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Надич Г.Ю. та передачу її у власність
1016 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лукань С.І. та передачу її у власність   1017 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Попович М.Ю.
1018 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бежинець І.А. та передачу її у власність   1019 Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скоблей О.І. та передачу її у власність
1020 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штуллер О.Г. та передачу її у власність   1021 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костюк М.П. та передачу її у власність
1022 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вікторович О.Г. та передачу її у власність   1023 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зийбер О.М. та передачу її у власність
1024 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Мигалко О.Ю.   1025 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хардчак Т.Д.
1026 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Волонтир І.Г.   1027 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Дзямко Т.В.
1028 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Обіцькі Н.В.   1029 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Волосач О.В.
1030 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Желізник М.М.   1031 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Петричка Т.М.
1032 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельноїділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Куштан Н.П.   1033 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Богдан А.В.
1034 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Опаленик С.А.   1035 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Мартиросян Г.А.
1036 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельноїділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Чечур М.Д.   1037 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Мигалко В.В.
1038 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Гелм М.В.   1039 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Галас І.Ю.
1040 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Пуга Ю.І.   1041 Про надання дозволу на розробку проекту відведення землеустрою щодо земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Тринка Б.Б.
1042 Про надання дозволу на розробку проекту відведення землеустрою щодо земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Хіминець К.Г.   1043 Про надання дозволу на розробку проекту відведення землеустрою щодо земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Богдан М.І.
1044 Про надання дозволу на розробку проекту відведення землеустрою щодо земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Попович О.І.   1045 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мондик І.І.
1046 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мигалко В.В.   1047 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петричка Т.М.
1048 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хлєвной А.А.   1049 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Север** М.І.
1050 Про розгляд заяви гр. Переста М.М. щодо погодження межі земельної ділянки   1051 Про розгляд колективного звернення мешканців вулиці Шелестівська в смт Кольчино
1052 Про майно, яке підлягає передачі в комунальну власність      

Інші статті по темі:

(2018-09-14) Відбулася тридцять друга сесія сьомого скликання;

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис