Вітання

Із святом Покров Пресвятої Богородиці! З днем захисника України!

1
+1

2016 10 14 pokrovaШановні односельчани! Дорогі земляки!

Сердечно вітаємо Вас з 14 жовтня – прекрасним святом Покрови Пресвятої Богородиці – одним з найдавніших і найславніших християнських свят!

У день свята Покрови Божої Матері разом з усіма християнами молимося Цариці Небесній, щоб Вона покрила і благословила нашу Кольчинську громаду своїм Покровом-омофором, подарувавши мир і злагоду, добробут і процвітання! Щиро вітаємо усіх тих християн, що у цей чудовий день святкують храмові свята. Нехай Божа Матір завжди чує Ваші щирі молитви і повсякчас опікується Вами, даруючи міцне здоров'я, життєві сили, сімейне та родинне щастя!

Свято Покрови Божої Матері – символ давніх і величних традицій Українського козацтва, сміливого воїнства, безсмертної історії нашої Батьківщини! День Українського козацтва і захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, свято кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо наші вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук