Вітання

З Днем народження, Іване Павловичу!

2
-5
7

2018 10 13 z dn andrelaЩиро вітаємо з нагоди Дня народження Івана Павловича АНДРЕЛУ, активного громадського і культурного діяча, помічника депутата Закарпатської обласної ради О.Баранюка, керівника дванадцятки греко-католицької церкви святих Петра і Павла у с.Шелестово, керівника Кольчинского стадіону, співзасновника легендарного гурту "Кольчино"!

Шановний Іване Павловичу, ми бажаємо Вам міцного карпатського здоров'я та невичерпних життєвих сил, оптимізму і наснаги у праці, родинного добробуту і процвітання! Нехай усі Ваші задуми і проекти завжди будуть успішними, партнери та колеги будуть вірними і надійними друзями, а діяльність завжди приносить Вам професійну радість, повагу і пошану від оточуючих! Віримо, що під Вашим керівництвом Кольчинський стадіон і надалі буде розвиватись як важливий інфрастуктурний об'єкт нашої громади і всієї Мукачівщини, де Ви відсвяткуєте багато славних спортивних перемог і досягнень!

Дякуємо за Вашу співпрацю, відповідальність та життєву мудрість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження і наближає до омріяної мети! Бажаємо Вам залишатися таким же активним, креативним і далекоглядним, і завжди досягати перемоги у розпочатих справах! Нехай у Вашій родині квітує тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту, матеріального достатку, щастя рідних і близьких Вам людей!

З найкращими побажаннями
Микола Дуб
та колектив Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук