Кольчино сьогодні

Дорога обласного значення "Свалява-Мукачево" нарешті ремонтується у Кольчині

8
+8

2018 10 08 latorychnaУ Мукачівському районі розпочато другий етап середнього поточного ремонту ділянки дороги обласного значення "Свалява – Мукачево", що пролягає через два селища – Кольчино та Чинадійово.

Вулиця Латорична у Кольчині, через яку проходить вищезгаданий автошлях, була вщент розбита. Ця проблема вже довгий час тримала високим градус невдоволення як місцевих мешканців так і автомобілістів, яким доводиться щодня їздити по ній. 


Для інформації:
Загальна протяжність дороги "Свалява – Мукачево" – 16,3 км. У Свалявському районі – 8,2 км, у Мукачівському – 8,1 км. Дорога була введена в експлуатацію 60 років тому і з тих пір капітально не ремонтувалася жодного разу.


Сьогодні ремонт розпочатий тому, що завдячуючи Михайлу Івановичу Ланьо, народному депутату України та Олексію Васильовичу Баранюку, депутату Закарпатської обласної ради, вдалося виділити для його реалізації кошти на суму 2 млн. 313 тис. грн. Відмітимо, ця сума складається із декількох частин:

  • 2 млн. 200 тис. грн. – за сприяння О.В. Баранюка, як обласного депутата, що виділив ці кошти із депутатських грошей 
  • 113 тис. грн. – співфінансуваня від Кольчинської селищної ради

Для інформації:
Кабінет міністрів України виділив із державного бюджету місцевим бюджетам Закарпатській області перший транш субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. – Це так звані депутатські гроші, тобто кошти, виділення яких народні депутати України від Закарпаття (на жаль, не всі) домоглися на свої округи...

Джерело: Офіційний сайт Геннадія Москаля


 Згідно плану, ремонт ділянки повинен завершитися до кінця поточного тижня.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук