Кольчино сьогодні

Геннадій Москаль відвідав Кольчино: постраждалі від зсуву кар'єру отримали компенсацію, надані роз'яснення щодо ремонту дороги "Кольчино-Пузняківці"

13
+13

2018 09 17 genadij moskalСьогодні, 17 вересня, разом із делегацією обласних та районних депутатів, селище Кольчино відвідав з робочим візитом губернатор Закарпаття – Геннадій Геннадійович Москаль. Цілі візиту поставили крапку на тривалому та хвилюючому очікуванні допомоги постраждалими, що отримали значні матеріальні збитки, спричинені їх нерухомості внаслідок зсуву кам'яно-земельної маси кар'єру у селищі 10 жовтня 2018 року.

Таким чином, постраждалим мешканцям – Мар'яні Євдокімовій, Тетяні Глушко та її родині, – голова Закарпатської облдержадміністрації урочисто вручив рішення сесії Мукачівскьої районної ради про виділення коштів на ліквідацію наслідків реального збитку, а також копії платіжних документів про переведення на рахунок постраждалим цих коштів загальною сумою 1 млн. 750 тис. гривень.

Разом із Геннадієм Москалем прийшли привітати сім'ї із такою важливою для них подією поважні особи, які брали безпосередню участь у вирішенні та реалізації такої значної допомоги:

  • Василь Кошеля – голова бюджетної комісії та депутат Закарпатської облради;
  • Олексій Баранюк – депутат Закарпатської облради
  • Іван Михайло  – голова Мукачівскьої райради.

Власники зруйнованих осель, які отримали повну компенсацію наслідків лиха, щиро подякували усім присутнім за позитивне вирішення їх проблеми. Голова Микола Дуб від свого імені та від Кольчинської селищної ради також висловив подяку губернатору Геннадію Москалю, обласним депутатам Василю Кошелі та Олексію Баранюку, голові Івану Михайлу та депутатам Мукачівської райради, Мукачівській райдержадміністрації, депутатам Кольчинської селищної ради за зважені і рішення по допомозі постраждалим сім'ям.

На цьому візит Геннадія Геннадійовича та делегації не завершився. На зустріч з очільником області були запрошені керівники румунської дорожньо-ремонтної фірми "Selina", яка здійснює ремонт автомобільної дороги обласного значення "Кольчино-Пузняківці". До зали засідань Кольчинської селищної ради також прибули запрошені представники Верхньовизницької сільради на чолі із головою – Михайлом Кушніром. В ході спілкування губернатору задали багато питань з приводу ремонту даної дороги, в тому числі і про роботи у поточному році.

У присутності всіх Генадій Генадійович дав розпорядження віднайти можливість дофінансування ремонту ще додаткової частини дороги. Запевнив у двох моментах:

  • у випадку появи вільних залишків у бюджеті України на фінасування доріг, першою із 53-х доріг обласного значення будуть профінасовані і виконані додаткові ремонтні роботи – саме на дорозі "Кольчино-Пузняківці"
  • проект середнього поточного ремонту дороги обласного значення "Кольчино-Пузняківці" повністю завершиться у 2019 році.

До слова, на ремонт доріг нашої області із Дорожнього фонду у 2018 році було виділено 280 млн. гривень. Ще у березні 2014 року Геннадій Москаль взяв участь у засіданні Бюджетного комітету Верховної Ради України, який затверджував перелік автомобільних доріг, що ремонтуватимуться цього року на Закарпатті. "За підсумками засідання затверджений список 43 обласних та 235 районних доріг, які ремонтуватимуться за рахунок Дорожнього фонду, тобто з держбюджету. На 31 автодорозі обласного значення проводитиметься капітальний ремонт, а на 12-ти – середній поточний. Щодо доріг районного значення, то на 109 із них проводитиметься капітальний ремонт, а на 126 – поточний середній", – повідомив про результати засідання Геннадій Геннадійович.

Цьогорічна доля, виділена на середній поточний ремонт дороги обласного значення "Кольчино-Пузняківці", становить 2,5 млн. гривень. Станом на сьогодні, ремонт на дану суму, практично реалізований, на ділянці від пекарні до повороту за Кленовецьким мостом.


Інші статті до теми:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук