Вітання

Зі 100-річним Ювілеєм, вельмишановний Ілля Ілліч!

5
+5

 2018 09 13 z iuvileem brovdi

emil zola«Твір мистецтва – це куточок всесвіту,
побачений крізь призму темпераменту митця».
Еміль Золя

Сьогодні, 13 вересня, золотосяйний ювілей, 100-літній День народження відзначає видатна людина нашого краю, талановитий художник, темперамент якого вмістив у собі увесь неповторний всесвіт барв і почуттів живопису, –

Ілля Ілліч БРОВДІЙ.

Шановний Ілля Ілліч, Ваш прекрасний ювілей, без сумніву, є важливою культурно-мистецькою подією для всієї нашої Кольчинської громади, а також всіх тих, хто цінує красу мистецтва, яку дарують світу Ваші полотна. Ваша багаторічна творча діяльність – це справжнє свято кольору і почуттів, що втілені в життя у різножанрових картинах, необмежених у техніках і тематиках в неповторній авторській інтерпретації. Ви як громадянин і художник сам один є, без перебільшення, цілою епохою в історії не тільки нашого рідного селища Кольчино, а й золотою сторінкою у книзі життя та розвитку Закарпатського живопису.

Дорога долі, що повела Вас між двох століть, не шкодувала для Вас випробувань, серед яких і окупація, і Друга світова війна, і тоталітарний режим, і провладні репресії. За Вашими плечима довгий шлях: служба в чехословацькій та угорській арміях, багаторічна праця на залізниці і Кольчинському заводі ім.Кірова. Але з гідністю, вартою наслідування, своє життя, як справжній художник, Ви розфарбували барвами добра і людяності, сердечності і шляхетності. Мабуть, саме тому Господь обдарував Вас лебединим віком і чудовою родиною, у якій нині четверо дітей, шестеро онуків і двадцятеро правнуків!

Ми завжди будемо вдячні Вам за Ваш особистий життєвий приклад і високе мистецтво живопису. Ваші прекрасні полотна прославляли красу Срібної землі на багатьох районних, обласних, республіканських і міжнародних виставках! Вони прикрашають галереї і приватні колекції різних міст і країн світу, і радують нас своєю неповторною красою, несуть у собі відбиток душі і Вашого темпераменту, творять цілий всесвіт, вічний як саме мистецтво!

Милосердний Господь дарує таке свято тільки найдостойнішим. Ми надзвичайно високо цінуємо Вас і Ваш внесок у культурно-мистецьку спадщину нашого рідного краю і всієї України.

Прийміть наші щирі вітання і найкращі побажання міцного карпатського здоров’я, а також щасливого довголіття і нового століття у щасті, у радості, у родині, у творчості! Бажаємо Вам нових успішних мистецьких і життєвих обріїв, Божого благословення на майбутні звершення і натхнення для нових живописних шедеврів! Хай кожен день дарує велике людське щастя, добробут і благополуччя, невичерпну наснагу і життєву енергію! Многая і благая літа!

З повагою Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук