Новини навколо

Диво зроблене людськими руками: Костя видужав!

10
+10

2018 07 03 kostia vyduzhavЗдавна так повелося, що радість множиться сторицею, якщо нею поділитися з близькими, а горе розділене з друзями можна подолати. Тільки діючи разом, допомогаючи один одному, можна зробити наш світ кращим. Так спільними зусиллями небайдужих людей і органів місцевого самоврядування, приватних підприємців і відомих у нашому краї меценатів вдалося здійснити гарну справу – вилікувати маленького Костянтина Леськіва з Мукачівщини. У чотирирічного Костянтина лікарі виявили важку ваду слуху, що загрожувала призвести до повної втрати слуху дитини. Запобігти цьому могла тільки термінова і високовартісна операція, яку необхідно було провести у найкоротший термін. Тоді для того, щоб зібрати кошти, родина Леськів зверталася до всіх небайдужих людей Мукачева і Мукачівського району – і до них відгукнулися.

Надавши кошти, допомогли родині і державні установи, і приватні благодійники. До збору коштів долучилися також і Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, та вся наша Кольчинська громада, зробивши свій посильний внесок у цю благородну справу. І диво сталося, диво зроблене людськими руками – кошти було зібрано, і тепер, після успішної операції маленький Костя видужує. Придбаний спеціальний слуховий пристрій забезпечив відновлення його мовленнєвого розвитку, і на хлопчика чекає майбутнє, сповнене звуків і голосів рідних людей.

Батьки Костянтина Леськіва вдячні всім благодійникам за допомогу, не забули і про нашу посильну лепту, завітавши до Кольчинської громади, щоб поділитися своєю радістю. Мама Наталя Володимирівна подарувала Миколі Васильовичу Дубу символічний подарунок – ікону, вишиту своїми руками.

Мрії збуваються, а найкращі дива люди роблять своїми руками. І незважаючи на те, що на нашому сьогоденні все частіше залишають свій відбиток катаклізми, конфлікти, розчарування, люди не втратили свого вміння співчувати і допомогати тим, хто цього потребує. Це своїми вчинками не втомлюється доводити Микола Васильович Дуб і дружній колектив Кольчинської селищної ради.

Ми щиро вітаємо маленького Костю і його родину та бажаємо їм міцного здоров’я, добробуту і благополуччя, майбутнього, не затьмареного нещастями, а осяяного Божою ласкою і справжнім щастям!


Інші статті до теми:

(2017-12-03) Дякуємо Всім хто допоміг! Не залишайте нас в біді! (Костянтин Леськів, 4 роки);
(2017-11-24) Допоможіть дитині! (Костянтин Леськів, 4 роки);

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук