Вітання

З Днем медичного працівника!

3
+3

2018 06 16 z dnem medykaДорогі краяни! Шановні лікарі і медичні сестри, провізори і всі працівники системи охорони здоров'я!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника!

Обрана Вами професія – це благородна місія милосердя та захисту здоров'я, найбільшої цінності нашого життя. Білий колір Ваших халатів є символом прекрасної мети Вашої професії – одвічної боротьби з хворобами і недугами за здоров'я і життя людини. Століттями залишається істиною те, що здоров'я – це запорука повноцінного і щасливого життя не лише однієї людини, а й усього суспільства, щасливе майбутнє людства. І саме Вашим старанням ми завдячуємо нашому здоровому сьогоденню і безболісному майбутньому!

Наша рідна Кольчинська громада має у своєму дружньому колі найкращих представників медицини, яким сьогодні ми надсилаємо найщиріші вітання!

З нагоди цього прекрасного свята ми низько вклоняємося за Вашу наполегливу щоденну працю і нічні чергування, за терпіння і милосердя до пацієнтів, за уміння зцілити і тіло, і душу.

Нехай усе зроблене Вами добро повернеться сторицею, нехай у Вашому домі завжди буде мир і благополуччя, панує добробут і щастя! Хай благословить Вас Господь міцним здоров'ям і довгими роками щасливого життя, щоб здійснювалися бажання і мрії, а доля стелиться різнобарвним вишиваним рушничком!

З роси і води!

З повагою Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук