Кольчино сьогодні

Конкурс "Крок до зірок" - 2018 (ФОТО, ВІДЕО; оновлюється)

2
+2

2018 05 15 krok do zirok15 травня відбувся районний етап конкурсу художньої самодіяльності дітей дошкільного віку дошкільних навчальних закладів «Перший крок до зірок», засновником та організатором якого є управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації. Дошкільнята подарували глядачам, вихователям, своїм рідним справжній феєрверк радості й незабутніх почуттів.

У конкурсі взяли участь кращі з кращих виконавців дитячих садочків, рівень майстерності яких свідчить про організовану й систематичну роботу музкерівників, хореографів і всього педагогічного колективу дитсадків.

Всіх присутніх гостей дітки обдарували незабутніми радісними емоціями на заключному святковому концерті. Вони співали й танцювали, декламували вірші. Для багатьох із них це дійсно був перший крок на великій сцені.

Наші дітки (із Кольчинського ДНЗ №1 - прим.адм.) ще раз показали свої таланти гостям свята, а саме:

  • гумореску «Мій садок» декламував Гелебрандт Владік – вихованець старшої групи «Капітошка». (Підготувала вихователь Лендєл Марина).
  • таночок «Модниці» виконали дівчатка старшої групи «Незабудка» (Підготувала хореограф Леся Садварі).
  • Східний танок виконала Калинич Софійка – вихованка старшої групи «Незабудка» (Підготувала хореограф Леся Садварі).
  • пісню «Рідна серцю Україна» – виконали дітки старших груп (Підготувала музичний керівник Людмила Переста).

Присутніми на концерті були і рідні діткам батьки та вихователі, керівництво та працівники Районної державної адміністрації, а також селищний голова Дуб М.В., який традиційно прийшов підтримати наших діток.

Весь колектив садочку радіє та пишається творчим обдаруванням наших діток.

ДЖЕРЕЛО

ФОТО


Інші статті до теми:

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис