Кольчино сьогодні

У селищі Кольчино під одним із кар'єрів відбувся зсув порід (ФОТО, ВІДЕО; постійно оновлюється)

6
+6

2018 05 10 zsuvСьогодні, 10 травня, близько 8.30, відбувся значний зсув відходів гірської породи, які за багато років у великій кількості накопичилися під каменедробаркою ФІЛІЇ "КІРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КАР'ЄР" ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ".

Внаслідок техногенного лиха були повністю знесені та засипані 2 дворогосподарства на вул.Фрідєшівській. Ще в одному дворогосподарстві лава із кам'яно-земляної маси підійшла до самого будинку, зронувала господарський блок та пошкодила одну із фронтальних стін будинку.

На місце трагедії для вивчення ситуації прибули М.І. Ланьо, народний депутат України, О.В. Баранюк, депутат Закарпатської обласної ради, які всіляко сприятимуть у питаннях щодо допомоги постраждалим родинам.

Зараз на місці працюють всі аварійні служби, зокрема – ПАТ «Закарпатгаззбут», Мукачівський МРЕМ, Мукачівський МРВ УДСНС. Координують рух транспорту та охороняють громадський порядок співробітники Мукачівського районного відділення поліції ГУНП України в Закарпатській області.

Ліквідація наслідків катастрофи проходить під координуванням С.В. Гайдая, голови Мукачівської РДА та М.В. Дуба, голови Кольчинської селищної ради.

З місця трагедії евакуювані постраждалі та їх майно, що вдалося врятувати. На щастя, людських жертв немає, ніхто серйозно не постраждав.

Чекаємо на висновки спеціальної комісії щодо причин та наслідків зсуву. Проте, навіть попередня оцінка показує, що є загроза додаткових зсувів, оскільки під кар'єром ще залишилися нависати залишки.

ФОТО

Інші статті до деми:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук