Вітання

З Днем народження, Олексію Васильовичу!

18
+18

2018 04 29 z dn baranuk29 квітня, у сонячний час весняного розквіту, святкує свій прекрасний День народження депутат Закарпатської обласної ради, український громадський і політичний діяч, підприємець і меценат, прекрасний сім'янин і однин з найшанованіших людей нашого краю

Олексій Васильович Баранюк.

Прийміть від нас, шановний Олексію Васильовичу, щирі вітання і найкращі побажання міцного карпатського здоров’я, щасливого довголіття, світлих життєвих обріїв, Божого благословення усіх Ваших великих звершень!

Ваша діяльність як політичного і громадського діяча здобула заслужене визнання і повагу, адже свій талант і досвід керівника, високопрофесійні знання Ви віддаєте справі розвитку Закарпаття та Мукачівщини. Притаманні Вам мудрість і широка ерудиція, активна громадянська позиція, висока професійна майстерність і життєвий досвід у тісному поєднанні з широтою душі та людяністю забезпечили Вам високий авторитет серед друзів, колег та жителів нашого краю. Увесь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного виконання своїх громадянських і службових обов'язків. Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм та авторитет і надалі служать справі відродження та розвитку рідного краю, зростанню добробуту земляків. Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються ваші здобутки, здійснюються мрії та сподівання.

Разом з найтеплішими вітаннями щиро бажаємо Вам добробуту і процвітання, віри і терпіння із Божим благословенням на довгі роки в плідній праці задля розквіту всього Закарпаття і нашої рідної Мукачівщині. Нехай накопичений Вами життєвий досвід, цілеспрямованість і наполегливість завжди допомагають Вам досягати нових і нових висот, а життєва мудрість, непересічні лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Від усього серця бажаємо Вам невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги, радості і кохання, океану родинного щастя і любові. Нехай Ваші будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних і близьких людей, а оберегами стануть найкращі спомини, чисті людські почуття. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють новими перемогами, успішними справами і проектами. Нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, нехай здійснюються всі найзаповітніші мрії!

Спасибі Вам за увагу і турботу про наш рідний край, спасибі за постійну допомогу і підтримку Кольчинської селищної ради і усієї нашої громади.

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
Справджуються завжди заповітні мрії.
Як вода джерельна, будьте Ви здорові,
Хай сіяють очі, не хмуряться брови,
Хай палають в серці почуття високі,
Хай життя дарує сто щасливих років!
Нехай шлях життєвий завжди добрим буде,
Хай успіх вирує і шанують люди,
Нехай Божа Ласка Вас оберігає
І всі справи Ваші Бог благословляє!

З повагою – Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис