Кольчино сьогодні

У Кольчині здійснили демеркуризацію ртуті домогосподарства де стався її вилив

5
+5

2018 04 24 rtutСьогодні була проведена демеркуризація ртуті у домогосподарстві на вул.Шелестівській, що у Кольчині.

Нагадаємо, 20 квітня у вказаному домогосподарстві зафіксували вилив ртуті через необачне поводження господаря із знайденою посудиною невідомого походження.

Зараз, екологічна проблема вже повністю нейтралізована завдяки вмілим та кваліфікованим діям працівників МППП "Еколог Буковини", керівником якого є Віктор Борисович Верятін. У спеціальний резервуар ретельно був зібраний не лише рідкий метал, що витік, а й ґрунт, забруднений ним.  Загальна маса зібраного небезпечного матеріалу становла більше шести кілограм.  Роботи проводилися за кошти Кольчинської селищної ради.

Протягом чотирьох днів, поки не надійшла кваліфікована допомога, домогосподарство круглодобово вартували полісмени, медичні працівники пильно слідкували за станом здоров'я і ситуацією у навколишніх оселях, навчальних та інших закладах. За високу організацію та віддіну роботу поліції та медиків висловлюємо щиру подяку Юрію Огнянику, очільнику Мукачівської районної поліції та Вікторії Лані, головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги району.

Окрему подяку за своєчасну допомогу в організаційних питаннях селищна рада висловлює Андрію Данканичу, в.о. голови Мукачівської РДА та Олександру Богіву, заступнику голови райдержадміністрації.

Чому пройшло цілих чотири дні до моменту коли вдалося знешкодити небезпечну речовину? Відмітимо, що МППП "Еколог Буковини" - мале приватне природоохоронне підприємство із... Чернівців. Саме там вдалося найшвидше і найближче віднайти організацію, яка зуміла надати кваліфіковану допомогу у ліквідації екологічної проблеми такого плану.

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис