Рішення сесії

Двадцять четверта сесія сьомого скликання (РІШЕННЯ)

1
+1

pic rishennaДвадцять четверта сесія сьомого скликання відбулася 30 січня 2018 року


Результати поіменного голосування по проектам рішень

Дивитися

Рішення двадцять четвертої сесії сьомого скликання від 30.01.2018 року:

Рішення       Рішення
709 Про порядок денний 24 сесії 7 скликання   710 Про подання декларацій депутатами селищної ради у 2018 році
711 Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації (генеральні плани) на 2018 рік   712 Про затвердження Програми будівельно-монтажних (ремонтних) робіт для забезпечення житла дітей-сиріт та осіб із їх числа на 2018 рік

713

Про затвердження Програми інших заходів в галузі культури і мистецтва (придбання різдвяних подарунків) на 2018 рік   714 Про затвердження Програми підтримки (допомоги) КП «Кольчинське ВУЖКГ» на 2018 рік
715 Про затвердження Програми забезпечення державної безпеки в Мукачівському районі, матеріально-технічного забезпечення Мукачівського РВ УСБУ на 2018 рік   716 Про затвердження Програми профілактики злочинності Кольчинської селищної ради на території Мукачівського району на 2018 рік
717 Про затвердження Програми проведення експертної грошової оцінки земель   718 Про затвердження Програми здійснення заходів із землеустрою (встановлення меж населеного пункту смт Кольчино) на 2018 рік
719 Про затвердження Програми підготовки земельних ділянок (лотів) до продажу земельних ділянок на земельних торгах   720 Про внесення змін до Програми підтримки закладів дошкільної освіти на території Кольчинської селищної ради
721 Про внесення змін до Програми утримання та розвитку транспортної інфраструктури на 2018 рік   722 Про внесення змін до рішення сесії Кольчинської селищної ради №697 від 21.12.2017 рік «Про селищний бюджет на 2018 рік»
723 Про захист магістральних ліній електропередач від пожежі   724 Про внесення змін до рішення 22 сесії 7 скликання №696 від 21.12.2017 року «Про оплату праці селищного голови та посадових осіб у 2018 році»
725 Про надання надбавки за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи протягом 2018 року службовцям апарату управління селищної ради   726 Про надання премії селищному голові у зв’язку з нагородженням його відзнакою «За розвиток української державності»
727 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Будівельник» та надання згоди на викуп земельної ділянки з розстроченням платежів   728 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Кірієнко О.М. та надання згоди на викуп земельної ділянки з розстроченням платежів
729 Про затвердження розпоряджень селищного голови   730 Про надання матеріальної допомоги громадянам
731 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту смт Кольчино   732 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Гладинець А.М.
733 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для влаштування кладовища в смт Кольчино   734 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку із земель, що перебувають у власності гр. Дякун Ю.І.
735 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Гасинець М.В. та передачу її у власність   736 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Андрушко Е.Л. та передачу її у власність
737 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Скиба Н.В. та передачу її у власність   738 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Бандур Ю.Ю. та передачу її у власність
739 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Мельник Г.Ю. та передачу її у власність   740 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Стець М.Е. та передачу її у власність
741 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Малярчик І.М. та передачу її у власність   742 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лізанець П.П.
743 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Лізанець В.П.   744 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Кляп Л.С.
745 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Гарагонич Ю.Ю.   746 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Гелевойда М.М.
747 Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення та
передачу земельної ділянки
у власність гр. Меденці І.І.
  748 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Масал** М.І.
749 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Павлинчак О.І.   750 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Желізняк О.О.
751 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Зубриц** Є.Ю.   752 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Черепаня М.А. 
753 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Чистяк** К.О.   754 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Мішко Є.Є.
755 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Штефицко М.І.   756 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Лесєв Г.Л.
757 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Бабіля Т.І.   758 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Гусениця В.Й.
759 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Кошеля В.Д.   760 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Штефицко М.М.
761 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Шипов** В.В.   762 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Бурч М.М.
763 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Шаленик Г.В.   764 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Железняк М.Д.
765 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Винар М.В.   766 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Винар В.М.
767 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Репинець М.В.   768 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність гр. Бабіля І.І.
769 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Глеба М.А.   770 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Хараїн В.С.
771 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Легеза О.В.   772 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кампов І.П.
773 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Кампов І.П.   774 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Габор*** М.І.
775 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Лендєл О.В.   776 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Салієнко Н.В.
777 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Орбан Р.Т.   778 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Граб Є. І.
779 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Бурч М.М.   780 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва Козар В.М.
781 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Побож*** С.О.   782 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Попов*** В.Ю.
783 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Шепа В.О.   784 Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Лазаревич Є.М.
785 Про встановлення заробітної плати в галузі будівництва   786 Про затвердження переліку об’єктів громадських робіт для відбування громадянами призначеного вироком суду покарання

Інші статті по темі:

(2018-01-30) Відбулася двадцять четверта сесія сьомого скликання;

comments
Ще нема облікового запису? Зареєструватися зараз!

Ввійти в обліковий запис